, Newsy Promocje Telefony

Łowcy Promocji – komórka z marketu Czerwiec 2009

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • me

  Tak nie ma to jak kupowanie na Allegor 😛 Tanio ale można sie przejechać i zamiast komy cegła 😛 Pozatym jeśli kupujesz w sklepie masz coś takiego jak gwarancja … im większa sieć tym pewniejszy … . Jak ktoś lubi ryzykować to kupuje w firmie „krzak wyru**** cie na wznak” wole dopłacić te 100 zł i mieć spokój . Niedawno znajomy kupił sobie nokie serii „N” okazało sie że to była nokia made in china (niby tak samo wygląda ) ale… 😀

 • mk5

  nigdy bym w takim sklepie nie kupił fona powód:10 miechów temu za nowiutki k800i w sklepie który sprowadza fony z anglii i zmiania menu na pl i ściąga simlocka zapłaciłem tylko 480zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Kryspin

  Strata pieniędzy taki telefon kupowany w sklepie. Jak mam posiadać taki telefon to chciałbym z niego później korzystać. Za taką Avile która tu jest podana płaci się 749pln, a nie dalej niż wczoraj widziałem ją w salonie orange za złotówkę w taryfie biznesowej z dużymi pakietami minut. I nie dość że za darmo (bo trudno 1pln nazwać jakąś opłatą) mam dobry telefon to mogę korzystać z nie najgorszej oferty.

 • Johny

  LG Cookie w sklepie internetowym EuroAGD jest za 599zł

 • munchen

  całkiem fany ten LG cookie – chyba sie skusze i go kupie 🙂

 • max

  śmiech na sali takie promocje to sobie mogę w nos wsadzić, w tego typu sklepach telefony kupują tylko idioci


reklama