Redmi K50. / fot. IT Home
Lato opiewać będzie w premiery bardzo wydajnych smartfonów. Jednym z nich wg. przecieków ma być Redmi K50 Pro. Co wiemy o nowym flagowcu Xiaomi z rodziny Redmi?
Niedawno miał jeden z najwydajniejszych smartfonów na Androidzie, czyli realme GT2 Explorer Master. Na horyzoncie natomiast pojawia się kolejny chiński smartfon, który będzie walczył o miano najwydajniejszego, czyli Redmi K50 Pro.
Na chińskiej platformie Weibo rozgorzała dyskusja o możliwej premierze Redmi K50 Pro w sierpniu. / fot. autor
Jak podaje serwis IT Home, chiński blogger @Digital Chat Station opublikował post, jakoby Lu Weibing (CEO Redmi) miał wykonać duży krok. Chodzi najprawdopodobniej o premierę omawianego Redmi K50 Pro.
Dodatkowo podgrzał atmosferę wzmianką, jakoby miała pojawić się cecha, której dawno nie implementowano w smartfonach z linii Redmi K. Wiele osób strzelało, iż może to być czytnik linii papilarnych w ekranie, ramka urządzenia wykonana z metalu, czy teleobiektyw. Oprócz tego ciekawym pomysłem jest wysuwany aparat do selfie.
Redmi K50 Pro ma występować w dwóch wariantach, kolejno ze Snapdragonem 8+ Gen 1 oraz MediaTekiem Dimensity 9000. Procesor sparowany ma być z 8 lub 12 GB pamięci operacyjnej, a użytkownikowi do dyspozycji zostanie oddane 128, 256 lub 512 GB pamięci wewnętrznej UFS 3.1 w zależności od wybranego wariantu.
Oprócz tego odmieniany przez wszystkie przypadki jest ekran OLED o rozdzielczości 2K. Do tego cechuje się 120 Hz odświeżaniem. Reszta prawdopodobnej specyfikacji prezentuje się następująco:
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…