Samsung Galaxy S22 / fot. producenta
Snapdragon 8 Gen 2 ma przynieść rewolucję we flagowcach z Androidem po ponad dwóch latach posuchy. Co wiemy o jego wydajności. Jakie będą baterie w nowych flagowcach?
Od samego początku nie ukrywałem niechęci do Snapdragona 8 Gen 1. Przegrzewający się i zużywający masę energii procesor to coś, czego we flagowcach nie lubię najbardziej. Niektórzy z Was się ze mną nie zgadzali. Na szczęście nas wszystkich pogodzi Snapdragon 8 Gen 2.
Nowe flagowce ze Snapdragonem 8+ Gen 1 już teraz są o niebo lepsze od swoich protoplastów z początku roku. Qualcomm na szczęście szybko wypuścił poprawioną wersję swojego topowego procesora. Nie zmienia to faktu, że dopiero przyszłoroczny SoC naprawdę coś zmieni. I nie jest to tylko moje zdanie na temat Snapdragona 8 Gen 2.
Znany leakster IceUniverse donosi, że flagowy Snapdragon da nowe życie smartfonom z Androidem. W pełni się z nim zgadzam, że to wydajność energetyczna i kultura pracy to najważniejsze czynniki dla użytkownika. A flagowce z początku 2022 roku nie miały ani jednego, ani drugiego.
Najbardziej czekam na topowe smartfony, które nareszcie zaoferują dobry czas pracy bez ładowania. Czegoś takiego nie widzieliśmy od 2020 roku i modeli ze Snadpragonem 865. Albo od iPhone 13 Pro Max, który dzień w dzień szokuje mnie tym, jak rzadko trzeba go ładować.
Dlaczego Snapdragon 8 Gen 2 to tak ważny procesor dla polskiego użytkownika? Ponieważ napędzi Samsunga Galaxy S23. Po raz pierwszy od lat w Polsce kupimy dobrą wersję flagowego Samsunga. Więcej na ten temat przeczytasz w poniższym tekście.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…