, Android Gry i aplikacje Newsy

Dead Trigger teraz za darmo w Google Play!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • xPinkorek

  Nawet jeśli na drodze gry staną mikropłatności, mogę uruchomić GameCIH (edytor wartości adresów) i już stać mnie na najlepszą broń. Jednak po co odbierać sobie zabawę ;f

 • lol

  kto kupuje gry od tego jest google.pl

 • biscuit

  Buahahaha, już przesady, taka gra albo jest płatna, albo ma mikropłatności. Zresztą dziwi mnie, że piszesz, że działa wyśmienicie, a nie zauważyłeś mikropłatności. Na dobrą sprawę zaczynają się już po 2 albo 3 misji. Twórcy nieźle to rozplanowali. Na początku mamy M4A1, po 3 misji go tracimy i stać nas najwyżej na zwykły pistolet… Ale możemy wykupić M4A1 za wirtualną walutę, którą dostaniemy za sms.
  Ogólnie studio wpuściło w maliny osoby, które zapłaciły za grę 4 zł. Mogli od razu udostępnić ją za darmo. To chyba jedyny zakup w Google Play, którego żałuję. Przy następnych produkcjach studia chyba ściągnę pirata, aby jakoś sobie odbić tą stratę.

 • xPinkorek

  Na Galaxy Note@1.6GHz po wymuszeniu efektów dla tegry 3 (tutorial na xda) działa znakomicie. Prawdopodobnie „darmowość” gry zrekompensują twórcą mikropłatności (miejmy nadzieję, że jednak ich nie będzie).


reklama