, Java Newsy Pozostali Telefony

Evolve Gladiator – wyjątkowy twardziel


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • MLODY

  bo kupiliście jakąś chińską podróbę w moim bateria wytrzymuje 2 miesiące nic sie nie ściera i nie odbarwia

 • Piotr

  Ciekawe telefony można znaleść na stronie www.ruggedphones.pl

 • muchin

  Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą. Używam Gladiatora od 2 miesięcy i objawy mam identyczne jak kolega czeski01. Dodam tylko, że wczoraj zaczęła mi złazić farba z klawiatury. Uszczelki odpadają – fabrycznie mocują je na kleju, który szybko traci swoje właściwości. Po zalaniu telefonu wodą, krople dostają się między membranę a kratkę zasłaniającą głośnik – w efekcie dopóki nie wyschnie prawie nic nie słychać…
  Ogólnie porażka i wciąż nowe niemiłe niespodzianki.

 • czeski01

  Posiadam ten telefon od czterech miesięcy i ładowałem go już cztery razy. Poprzednio używałem telefonu Samsung GT-E2370 i w przeciągu czterech miesięcy ładowałem go zaledwie trzy razy. Tak więc bateria nie jest tak mocna jak podaje producent. Spore problemy z połączeniem przez bluetooth, z niektórymi telefonami. Brak słownika w języku polskim mógłby nie przeszkadzać w pisaniu smsów, gdyby tylko aplikacja była zbudowana przyjaźnie dla użytkownika a tak niestety nie jest. Pisząc sms i próbując używać polskich znaków i dużych liter tam gdzie tekst tego wymaga, musimy sobie przeznaczyć kilka minut na napisanie najprostszej nawet wiadomości. Czyli wybieramy dużą literę na początku zdania, zmieniamy na małą i piszemy kilka słów po czym chcąc zmienić z powrotem na dużą musimy przelecieć wszystkie języki. W każdym z nich jest duża i mała litera więc jest tego sporo. Wystarczy na około 20 – 30 sekund zabawy o ile z pośpiechu nie ominiemy interesującego nas języka gdyż wtedy zabawa zaczyna się os początku. Nie wspomnę już o polskich znakach, które nie raz są na siódmej lub dalszej pozycji np. pisząc „ą” wciskamy siedem razy klawisz numer 2 😉
  Latarka świeci bardzo słabo, z pewnością słabiej niż wyświetlacz większości telefonów. Przy czym trzeba ciągle trzymać przycisk, który stawia bardzo duży opór. Palec boli po 20 sekundach. W rękawicy nie ma możliwości żeby go wcisnąć wiec w trudnych warunkach pozostaje iść po ciemku lub odmrozić sobie palec. Telefon przy upadku nawet z niewielkiej wysokości wyłącza się. Odnośnie jakości rozmów to my słyszymy znakomicie nawet na połowie maksymalnych ustawień głośności natomiast nasz rozmówca nie słyszy nas prawie wcale. „Dziurka” mikrofonu znajduje się w spodniej części obudowy co w połączeniu z zabezpieczeniem przeciw pyłom i wodzie skutecznie hamuje fale dźwiękowe. Twardość ekranu mało zadowalająca. Rysa w pierwszym dniu użytkowania i to powstała w kieszeni to chyba lekka przesada w telefonie takiej klasy. Duża waga i spore gabaryty skutecznie utrudniają wydobycie telefonu z kieszeni spodni. Z zalet telefonu mogę jedynie podkreślić wygląd zewnętrzny. Zwraca na siebie uwagę kształtem i kolorami. Podsumowując to jeden z najgorszych telefonów jaki widziałem, używałem i posiadałem. Nawet sprzedać go nikomu znajomemu nie mogę bo będę się musiał wstydzić że wcisnąłem komuś coś takiego. Nie polecam.

 • Konrad

  Na dachu… bo to jest telefon który pracuje tylko i wyłącznie w ekstremalnych warunkach:)

 • 1084

  IPhone ? to badziewie ? Po grzyba komu taki telefon ? Kolega który z nim do mnie przyjechał musiał rozmawiać stojąc na dachu.

 • linek

  iPlay
  No a pracując na budowie jakiegoś wieżowca,A1, czy „Biedronki”, gdzie jest beton, woda, piach, jeżdżą walce i kopary po gdzieś 2.5 tony, nie wziął byś tego evolve, tylko Xperię S, tak??
  Albo bedąc Amerykaninem i będąc „łowcą” i badaczem aligatorów, też byś go nie wziął??

 • iPlay

  Ale powiedzcie mi, po co ten telefon jest stworzony? Czy tak na prawdę ten telefon wejdzie w jakikolwiek użytek? Jak dla mnie to tylko stracona kasa na tworzenie tego w ogóle. Jak już nawet wymyślają jakieś pancerną ochrone dla iphone’a to po co takie telefony ?
  Jeżeli kogoś stać na taki telefon to na pewno by się zaopatrzył w lepszy sprzęt.

 • lol

  samsung solid przy nim wysiada .


reklama