Na konferencji Google I/O, która odbyła się w San Francisco stała się rzecz niezwykła. Koncern z Mountain View specjalnie na tą okazję przygotował limitowaną wersję telefonu HTC Magic zwanego również Google Ion. Komórki sygnowane logiem I/O Developer Conference zostały rozdane ponad czterem tysiącom obecnych na konferencji deweloperów!
W San Francisco byli oczywiście nasi przyjaciele z firmy Kalicinscy.com. Jak relacjonuje Wojciech Kaliciński cała sytuacja została powitana owacjami na stojąco. Cóż, gdybym dostał nowy telefon, też biłbym brawo! Przy okazji Google potwierdziło doniesienia o tym, że do końca tego roku na rynku może pojawić się między 18 a 20 telefonów z Androidem.
Pozbawiony klawiatury następca G1 zebrał wyjątkowo pozytywne recenzje. W telefonach zainstalowano oczywiście najnowszy soft. Każda z komórek wyposażona została w kartę SIM pozwalającą na miesiąc darmowego użytkowania. Google lubi rozpieszczać! HTC Magic nie jest jeszcze dostępny w naszym kraju, ale powinien trafić do oferty Orange już za kilka dni.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Roborock Saros 10R ma system nawigacji nawet 21 razy dokładniejszy od klasycznego LiDARu i mierzy…
Dobry producent postanowił przecenić swoje smartwatche zarówno u siebie, jak i w wielu sklepach partnerskich.…
Jak ważne jest wsparcie aktualizacjami telefonu? Czasami jest to coś, co decyduje o życiu lub…
Kompaktowy telefon z przepotężną baterią oraz z rewelacyjną specyfikacją może jednak zostać anulowany. Mowa tu…
Wydawałoby się, że Apple to synonim dbałości o każdy detal i skrupulatnej kontroli jakości. Tymczasem…
Jeden z najciekawszych głośników do 500 złotych doczekał się w Polsce przyjaznej przeceny. Niejaki Soundcore…