Samsung Galaxy A73 5G z aparatem 108 MP i ogromnym ekranem AMOLED 120 Hz doczekał się bardzo cichej premiery. Sprawdź co kryje w sobie ten dobrze wyposażony średniak.
Samsung Galaxy A53 i A33 doczekały się dziś głośnej premiery na konferencji Galaxy A Event. Znamy już ich ceny, a Galaxy A53 dostępny jest w rewelacyjnej promocji w polskiej przedsprzedaży.
Koreański producent nie potraktował w ten sam sposób modelu Samsung Galaxy A73 5G. Smartfon pojawił się jedynie na stronie internetowej, tym samym oficjalnie ujawniając wszystkie swoje specyfikacje
Samsung Galaxy A73 5G to największy z zaprezentowanych dzisiaj średniaków – wyposażono go bowiem w 6,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i z odświeżaniem 120 Hz.
Napędza go układ Qualcomm Snapdragon 778G, wspierany przez 6 lub 8 GB pamięci RAM i 256 GB miejsca na dane. Całość pracuje pod kontrolą Androida 12 z nakładką One UI 4.1.
Galaxy A73 otrzymał również poczwórny moduł aparatu z aż 108-megapikselowym czujnikiem głównym z OIS (to najwięcej wśród całej najświeższej serii A). Do tego mamy 12-megapikselowy szeroki kąt oraz dwa sensory pomocnicze 5 MP: makro oraz głębi. Kamerka do selfie ma natomiast 32 megapiksele.
Na pokładzie znalazł się również:
Niestety strona internetowa producenta nie zdradza jeszcze ceny Samsunga Galaxy A73 5G – na takie informacje musimy więc jeszcze poczekać.
Jedno jest pewne – to bez wątpienia najdroższy z debiutujących dziś modeli (Galaxy A53 wyceniono w Europie na 449 euro). Co ważne, niemal na pewno nie powinniśmy spodziewać się dostępności tego sprzętu w Polsce.
https://www.gsmmaniak.pl/1297855/samsung-galaxy-a53-i-a33-premiera-cena/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…
Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…
Jeżeli mielibyśmy sobie przypomnieć, kto robi kompaktowe flagowce, to jednym z producentów będzie oczywiści Honor.…