Samsung zapowiedział właśnie kolejną konferencję, na której poznamy nowe projekty koreańskiego producenta. Firma wskazuje, że tematem przewodnim eventu będzie „nowa era połączonych urządzeń mobilnych”.
Ledwo ochłonęliśmy po gorącej premierze flagowej serii Galaxy S22 i Galaxy Tab S8, a już dziś Samsung zaprasza na kolejną konferencję! Event odbędzie się na konferencji Mobile World Congress (MWC) w Barcelonie już w następną niedzielę 27 lutego o 19:00 czasu polskiego, a obejrzymy go na kanale YouTube Samsunga.
Samsung reklamuje najświeższy event, twierdząc, że producent „po raz kolejny na nowo definiuje przyszłość tego, jak pracujemy i jak się uczymy”. Wydarzenie ma nam przybliżyć nową wizję Samsunga, a dokładniej „nową erę połączonych ze sobą urządzeń mobilnych”.
Producent jest więc bardzo tajemniczy w swoich zapowiedziach. Event promuje krótkie wideo i plakat, na którym widnieją grafiki ilustrujące najważniejsze sprzęty, tj. Samsung Galaxy Watch, Galaxy Z Fold, Galaxy Z Flip, Galaxy S22 Ultra i Galaxy Tab S8 Ultra współpracujące ze sobą.
Być może więc Samsung przedstawi nam nowe rozwiązania, które pozwolą w łatwiejszy i wygodny sposób jeszcze efektywniej korzystać z ekosystemu Samsunga. Spekuluje się również, że swojej premiery mogą doczekać się również najświeższe laptopy.
Sporą niespodzianką byłaby natomiast premiera najświeższych składanych urządzeń marki. Na te jednak najprawdopodobniej poczekamy jednak co najmniej do trzeciego kwartału 2022 roku.
Poznaj debiutującą kilka dni temu serię Samsung Galaxy S22:
https://www.gsmmaniak.pl/1289331/samsung-galaxy-s22-oficjalnie-premiera-cena-specyfikacja/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Majowa aktualizacja dla serii Samsung Galaxy S25 nie przyniesie zapowiadanych nowości. Zamiast usprawnień aparatu i…
To już ostateczne i oficjalne - OnePlus 13T nie trafi do sprzedaży w Polsce. Poza…
Nowy układ graficzny Nvidia RTX 5060 dla laptopów pojawił się w bazie Geekbench. GPU w…
Ten RTS to bez wątpienia miły hołd dla legendarnego Command and Conquer. Mimo kilku wad…
Po zapowiedzi flagowca Sony Xperia 1 VII, fani oczekiwali kilku słów na temat Sony Xperia…
iPhone 17 Pro miał oferować warstwę antyrefleksyjną podobną do tej z Galaxy Ultra. Nowy przeciek…