Odebrałeś już najnowszy prezent przygotowany przez Orange w ramach oferty promocyjnej dla użytkowników aplikacji Mój Orange? Jeśli nie, to sprawdź, co operator dla Ciebie przygotował w tym tygodniu.
Tym razem w ramach cyklicznej akcji promocyjnej organizowanej co tydzień Orange Polska ma dla klientów korzystających z aplikacji Mój Orange darmowy pakiet internetu do odebrania. Operator rozdaje 7 GB.
Oferta promocyjna obowiązuje do 9 lutego tego roku, a zatem najbliższego wtoku. Macie zatem jeszcze trochę czasu na aktywację.
Mając kilka numerów w ofercie Orange, aktywacji dokonać możecie tylko na jednym z nich. Nie ukrywam, że to trochę niesprawiedliwe, aczkolwiek Orange ma do tego prawo.
Warto, abyście mieli na uwadze fakt, że pakiet jest ważny tylko w aktualnym cyklu rozliczeniowym. Jeśli zatem kończy się Wam na dniach, to warto poczekać z aktywacją i tym samym dodatkowe 7 GB wykorzystać w ciągu kolejnego cyklu.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Amazon Luna swego czasu udostępniła Fruitbus płatnikom abonamentu bez żadnych dodatkowych opłat. Niestety wszystko, co…
Tanie Samsungi są zazwyczaj nieopłacalne, gdyż oferują znacznie mniej niż chińska konkurencja. Jednym z wyjątków…
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…