Redmi Watch 2 Lite trafia do Europy! Znamy już cenę zegarka na Starym Kontynencie. Jak wyceniono wodoodpornego smartwatcha z GPS, pulsoksymetrem i baterią na 10 dni?
Xiaomi Redmi Watch 2 Lite w listopadzie doczekał się oficjalnej premiery, a miesiąc później powoli wychodzi już poza Chiny.
Smartwatch trafił już do Niemiec, a niebawem pojawi się także w Hiszpanii, Francji i Włoszech. O polskiej premierze jeszcze się nie mówi, jednak z pewnością sprzęt w niedalekim czasie trafi również nad Wisłę.
Redmi Watch 2 Lite dostępny będzie w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, beżowym oraz niebieskim. Zegarek wyceniono w Europie na 69,99 euro, co przekłada się na kwotę około 325 złotych.
Za te pieniądze Redmi Watch 2 Lite ma do zaoferowania ponad 100 trybów sportowych, w tym pływanie – nie zabrakło wodoodporności do 5 ATM. Na pokładzie znalazły się także takie funkcje jak GPS (Galileo, GLONASS i BDS) pulsoksymetr, monitor tętna, kroków, snu, stresu czy spalonych kalorii.
Akumulator zegarka ma pojemność 262 mAh – producent zapewnia, że pozwoli to na aż 10 dni nieprzerwanej pracy na jednym naładowaniu! Do tego mamy też duży, 1,55-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 360 x 320 pikseli, z ponad stoma tarczami do wyboru!
Zainteresował Cię ten zegarek? Poznaj więcej szczegółów na temat Redmi Watch 2 Lite:
https://www.gsmmaniak.pl/1267033/redmi-watch-2-lite-promocyjna-cena-czy-warto/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Wygląda na to, że YouTube niedługo zarzuci Was nowymi, niepomijalnymi reklamami. Google testuje właśnie funkcję,…
OPPO szykuje się do globalnej premiery aż kilku urządzeń. Poza słuchawkami Enco Buds 3, smartwatchem…
Nothing Phone 3a Pro to moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych telefonów do 2000 złotych.…
Sker Ritual – to bez wątpienia FPS, który można określić mianem niedocenionego. Teraz każdy z…
Wydany swego czasu komunikat przez Santander może zaskoczyć wielu klientów. Popularny bank poinformował użytkowników o…
Być może nie najlepszy na rynku i być może nie najwydajniejszy. Ale na pewno bardzo…