Do polskiej sprzedaży trafiła Motorola Moto G200, superśredniak z ex-topowym procesorem Qualcomm Snapdragon 888+. Cena Moto G200 wydaje się rozsądna, zwłaszcza w starciu z poprzedniczką. Czy jest to smartfon, który warto kupić?
Motorola Moto G200 miała swoją polską premierę ponad dwa tygodnie temu (razem z czterema innymi smartfonami). Dopiero dziś możesz ją zamówić.
Jeśli czegoś nie przegapiłem, to Motorola Moto G200 zadebiutowała w polskiej sprzedaży w sklepie x-kom. Smartfon dostępny jest w kolorach Glacier Green i Stellar Blue.
Zgodnie z zapowiedzią producenta, polska cena Moto G200 została ustalona na 1999 złotych. To aż 500 złotych mniej niż w przypadku poprzedniej generacji, mimo że sam smartfon jest wyraźnie lepszy.
W tym momencie pozwolę sobie przypomnieć dane techniczne Motoroli Moto G200:
Wszystkiego o Motoroli Moto G200 dowiesz się z poniższego wpisu poświęconego oficjalnej prezentacji:
https://www.gsmmaniak.pl/1271018/motorola-moto-g200-oficjalnie-cena-w-polsce/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…
Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…
Jeżeli mielibyśmy sobie przypomnieć, kto robi kompaktowe flagowce, to jednym z producentów będzie oczywiści Honor.…