, Android Artykuły Motorola Smartfony Telefony

Motorola Motolux – czy warto kupić?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • XT615 Motolux

  Niezgodze się , mialem wcześniej Samsunga ACE I i XT615 bardziej stabilny jest trzyma lepiej baterie aplikacje działają płynnie ….. minusem tego telefonu jest aparat mimo 8Mpx robi zdjecia krytyczne z video nie jest tak źle. Dodatkowa dioda swietna sprawa bardzo praktyczna rzecz 🙂

 • Kubuś

  ta motorola to padaka

 • Kubuś

  kokoo9 zaśpiewaj sobie koko euro spoko na poprawę humoru ,a później daj tacie po łapach że ci grzebie w fonie :O) ,albo mu powiedz że ci zepsół i niech ci odkupi S3 :O)

 • gck

  za słaby procek, ale cofać się w rozwoju już firmy nie raz udowodniły:) hi5:P

 • koko09

  Wielkie dzięki za wyjaśnienie, i dziękuję Papiakowi za tłumacza 🙂 chciałem przy okazji trochę na śmiesznie ale mi nie wyszło 🙁

 • koko09

  Ta wiem:
  1. Ciutke mi się spieszyło na Obiadzik
  2. Niechcialo mi się robić z przecinkami itd.

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Szymon Marcjanek

  @Papiak: To my dziękujemy. 😉

 • Vaxeiro

  Jezeli tryb bezpieczny nie pojawil sie drugi raz to nie masz sie czym przejmowac raczej, to analogiczny tryb jak jest w kazdym windowsie i on ma sie uruchamiac w taki sposob.wywoluje sie go skrotem ktory pewnie wcisnales przez pomylke. Poki sam nie wroci to jest dobrze. Natomiast co do wymieszanych ikon to juz kwestia lauchera (programu odpowiadajacego za pulpit) ktorego uzywasz, notabene mocno ograniczajacego jakosc pracy z androidem. Touchwizowi zdarza sie to czesto. Zamiana lauchera na jakikolwiek porzadny eliminuje problem i daje dziesiatki nowych mozliwosci. Tak czy inaczej to tez zwykle zachowanie s2 i nie ma sie czym przejmowac.

 • Papiak

  Czy mógłby mi ktoś z czytelników lub może nawet sam autor tego artykułu pomóc? Otóż problem zaczyna się na tym, że mam samsunga galaxy SII i gdy zostawiłem go na biurku, mój Ojciec wyłączył go, gdy przyszedłem i włączyłem smartphone na dole po lewej stronie ekranu pojawił się napis: ” tryb bezpieczny ”, a moje widgety znikły, gdy nacisnąłem ”aplikacje” były tylko 3 podstawowe strony. Uruchomiłem ponownie smartphone i napis zniknął lecz widgety nadal były niewidoczne, gdy nacisnąłem aplikacje były wszystkie dziewięć stron z aplikacjami tyle, że wszystkie aplikacje były pomieszane. POMOCY!!! Wie ktoś może coś o tym „Tryb bezpieczny”? Wie ktoś jak to naprawić? POMOCY!!! Ten Smartphone to całe moje życie ( wiem trochę to dziwne [@Tak to bardzo dziwne] ), ale jestem bardzo z nim związany ( traktuje go jak przyjaciela ), bardzo się o niego martwię, bardzo z całego serca proszę o pomoc (@Z calego serca możesz kogoś przepraszać, a nie prosić). Przepraszam za błędy ale miałem rozmazane oczy gdyż płakałem z tego powodu ( dziwne ostatni raz płakałem jak umarła mi babcia [@Przykro nam] )

  Wersja dla tych, których to interesuje. Trochę to zajęło ale powinno byc dobrze przerobione i zrozumiale. Dziękuję 😉

 • koko09

  Czy mugłby mi ktoś z czytelników lub może nawet autor tego artykułu pomuc mi Otuż problem zaczyna się na tym że mam samsunga galaxy s2 i gdy zostawiłem go na biurku mój Ojciec wyłączył go gdy przyszłem i załączyłem smartfon na dole po lewej stronie ekranu załączył się napis ” tryb bezpieczny ” a moje widgety poznikały gdy nacisłem ” aplikacje ” były tylko 3 podstawowe strony uruchomiłem ponownie smartfon i napis zniknoł lecz widgety nadal były niewidoczne gdy nacisłem apli8kacje było moich wszystkich 9 stron z apkami tyle że wszystki aplikacje były pomieszane POMOCy wie ktoś może coś o tym trybie ” Bezpieczny ” lub jak to naprawić ? Help ten telefon to moje całe życi ( wiem troche to dziwne ) ale jestem bardzo z nim przywiązany ( traktuje go jak przyjaciela ) i bardzo się o niego martwie bardzo z całego serca proszę o pomoc i przepraszam za błędy ale miałem rozmazane oczy gdyż płakałem z tego powodu ( dziwne ostatni raz płakałem jak umarła mi babcia )


reklama