, Android Gry i aplikacje Newsy

Kalibracja baterii, polepszenie zasięgu – czy to naprawdę działa?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • mydlopiotrek

  Ja miałem z pół roku tą aplikację i nie zauważyłem żadnej poprawy zasięgu. Tylko pełno reklam mi ściągała. Wyrzuciłem Ją i teraz poczułem, że mam gorszy zasięg. Tam gdzie była jedna kreska zasięgu to nie mam teraz ani jednej i jeszcze czasami jak jadę autem to wiadomo, że przełącza nas między nadajnikami. czasami nawet nie chce znaleźć żadnej sieci. Nie instalujcie tego gó…na bo szkoda nerwów. Oddam jeszcze tel do serwisu, żeby wykasowali Mi całą pamięć i nagrali system od nowa. HTC EVO 3D

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  Hahaha od tych programów w tle i pseudo napraw to szybciej wszystko pada i baterię wysadza o 30 % szybciej 😀
  Czym mniej dziadostwa aktywnego tym dłużej trzyma bateria a i system tak nie muli

 • Czejen

  Szkoda też że autor tekstu „przyglądając się bliżej” aplikacjom nie sprawdził jak działają i o co w nich chodzi, a tylko zainstalował i patrzył co się dzieje ze smartfonem. Nie wierzcie nigdy w takie brednie, niektóre z tych programów nie potrzebują nawet roota a jakoś dziwnym trafem łączą się z internetem, ściągają reklamy, mają pełny dostęp do skrzynki adresowej i wielu innych…..

 • Czejen

  Ludzie! Nie dajcie się nabrać na takie aplikacja, w większości szpiegowskie. Zobaczcie do jakich danych te aplikacje mają dostęp a kopara wam opadnie… Poczytajcie co pisze Dianne Hackborn o kalibracji, a dowiecie się usunięcie batterystats.bin to nic więcej jak usunięcie informacji które aplikację zużywają baterię. Pytanie tylko czemu Google nie sprawdza aplikacji w Markecie i jest tam masa śmieci, reklam i oprogramowania szpiegowskiego.

 • cola

  mysterious: hehe dobre 🙂 reklama?

 • mysterious

  Mi na SGS II nie zwiększyło zasięgu, a do tego przychodzą w powiadomieniach reklamy. Nie polecam.

 • cola

  raczej tak może być czynnik sztucznej inteligencji, kiedy nie pobiera pakiety, ten booster wysyła do rdzenia w tryb energoszczędny bo po co mamy wyłącząc sobie wifi, skoro booster zdalnie zasila energię z rdzeniem jądra.

 • gizmo

  na moim Neo v signal boster przez moment pokazywał więcej kresek zasięgu ale bez faktycznego efektu w postaci lepszej transmisji danych. Co dziwniejsze po chwili sygnał ,,sam z siebie” spadł do pierwotnego poziomu-czyżby było to tylko placebo wspomagane ,,sztucznym” podbiciem wskaźnika zasięgu..? Co do kalibracji baterii-program ,,odzyskiwał” rzekomo od 3 do 9 procent baterii, i chyba faktycznie jakby wolniej spadał jej poziom, ale też może być to zależne od innych czynników lub wrażeniem pozornym

 • biscuit

  Mi Signal Booster znacząco zasysał baterię, bez widocznych efektów.
  Kalibracja też nic nie daje.
  Najlepiej po prostu raz w tygodniu zrestartować telefon, aby zamknąć nagromadzone procesy.

 • cola

  Sprawdzałem, jedna kreska więceji sygnału, szybszy boster pobiera saybciej.

 • Wojtek

  Ja też próbowałem kilku takich programów. Czy bateria trzyma dłużej ?? Tego nie wiem. Jeżeli nawet to różnica jest nie znaczna. Co do polepszenia zasięgu to chciałem wgrać jeden z rekomendowanych programów i tu niespodzianka. Dr. Web Light stwierdził, że jest to szkodliwe oprogramowanie. Więc zrezygnowałem.

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Marcin Błocian

  Wynika z tego, że miałem rację i aplikacja sprawuje się różnie w odniesieniu do różnych modeli smartfonów. Aby uściślić – u mnie testowana na Galaxy Pro B7510.

 • ppay

  Próbowałem Signal Booster – prawie 3 razy szybsze pobieranie(speedtest). HTC WILDFIRE S 2.3.5

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Marcin Błocian

  No to widzę, że sytuacja podobna, jak u mnie.

 • qubec26

  Próbowałem Signal Booster – brak jakichkolwiek efektów odnośnie zasięgu.
  SGS ICS


reklama