, Android Gry i aplikacje Motorola Newsy

Kiedy będzie Android 4.0 dla Motoroli RAZR oraz RAZR MAXX?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • slaw

  Wczoraj wypuścili aktualizację 4.0.4 mam telefon w sieci Orange

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   @slaw w takim razie tylko pogratulować Motoroli profesjonalnego podejścia do sprawy aktualizacji i szacunku do klienta 🙂 A jak sprawuje się system ? Wszytko tak, jak na materiałach pokazowych?

 • Wacek

  Ja to nie wiem czemu firmy takie jak motorola nie udostępniają nie dopracowanych wersji softu. Z pomocą chętnych do testowania użytkowników szybciej załataliby dziury.

 • florek237

  Polityka Motoroli w stosunku do swoich klientów jest żałosna . Na pewno nie zły procent nabywców sprzętu nie zapomni im tych cyrków z ISC dla RAZ . Powinni zacząć brać przykład z Sony , HTC czy Samsunga jeśli chcą że by na poważnie o nich zaczęto myśleć . A tak po za tym jeśli mają tak beznadziejnych programistów którzy nie potrafią dać sobie rade po tak długim czasie z systemem, to niech zatrudnią inną firmę do oprogramowania . Tak jak zrobił Sony w zeszłym roku kiedy nie mogli sobie dać rade z zabezpieczeniami , od PS3 . A sami niech się zajmą robieniem telefonów .

 • biblok

  Śmiech na sali, firma Googla ma największe opóźnienia w aktualizacjach mimo, że jej nakładka nie wnosi wiele zmian, przez co nie powinna sprawiać problemów jak to się mówi u innych producentów. To właśnie przez nakładki obarcza się winą za słabe aktualizacje a jak widać w przypadku Motoroli nie o to chodzi. Może od razu dostaną 4.1 co byłoby najlepszym wyjściem dla producenta.


reklama