, Newsy Nokia Promocje Symbian Telefony

Nokia 808 PureView – taniej już nie będzie!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • cola

  cena, nie do przyjęcia, amoled bez super gorillas glass czyli ekran pęka. połowa ceny,to skuszę.

 • przem188

  512mb ramu, to mi nie chwali sorki, producent sprzedaje kity zeby zarobic i tyle.

  Chyba zapomniałeś ze tam nie ma zasobożernego Andka, tylko wyjątkowo oszczędny Symbian. 512 dla niego to aż hej. Sam mam E7 i nigdy nie brakło ramo mimo lepszej niż nawet w najnowszym andku wielozadaniowości i kilku aplikacji na raz uruchomionych. Symbianowi wystarcza nawet i 256Mb.

  Dlaczego wszyscy patraż na parametry i zapomniają spojrzec na to, jaki system dany model posiada a co za tym jakie ma wymagania? 808 posiada jak dla Symbiana i tak zbyt mocne paramtery. Podejrzewam, że niewykorzystane przez system. 1,3 proc główny? Po co, skoro symbian jest obsługiwany głównie przez koprocesor graficzny? ( przykład Nokia 500 – tam go zabrakło na pokładzie – skutki – każdy chyba wie jakie). Rozumiem posiadanie jeszcze jednego koprocesora tylko do obsługi matrycy i obróbki zdjęć ( rany , 3 oddzielne procesory na pokładzie), bo tego wymaga te 41Mpix, ale tak szybki główny proc? I pamiętaj ze te 512 to jest przydzielone na potrzeby użytkownika – procesor graficzny ma swoje 256MB, a ten 3 procesor od matrycy pewnie kolejnych swoich kilkaset MB.

 • Eryk

  Jest i pierwsza na Allegro za 2499 🙂

 • cola

  512mb ramu, to mi nie chwali sorki, producent sprzedaje kity zeby zarobic i tyle.

 • jac

  mocca: ty już jesteś posiadaczem tego sprzętu, że takie bezwględne opinie piszesz? Wiesz ty jaki tam procesor graficzny siedzi do obróbki zdjęć w tym sprzęcie? Jeśli nie, to poczytaj, może następnym razem będziesz bardziej powściągliwy.
  Co nie zmienia faktu, że w tej cenie go nie kupię, podobnie zresztą jak nie kupię SGS III w takich cenach. Choć gdybym miał wybrać między tymi dwoma telefonami to wybrałbym zdecydowanie Nokię. Na telefonie gram tylko trochę, a oprócz większego wyboru gier i większego ekranu (co oznacza konieczność posiadania większej kieszeni) nic SGS mi nie daje, a brakuje mi w nim chociażby nadajnika FM czy darmowej ofllinowej nawigacji.

 • mocca

  Z tą ceną ten sprzęt nie będzie hitem ,gdyby kosztował 1900-2100 miałby jakies szanse,ekran na którym wiać pixele bardziej niż na PenTile, wolne przetwarzanie zdjęć słaba bateria,jedynie aparat godzien uwagi taktowanie procka wystarczające tylko bardzo archaiczny typ procka.


reklama