, Apple iOS

Apple to nudziarz, który komplikuje życie użytkownikom (true story)


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • roxiii

  Proponuje zagkebic sie w Ipada i micro karty sim – Internet przez dana siec. Jak genialnie jest gdy nie da sie sprawdzic ile MB/GB zostalo na koncie 🙂

 • Shun

  linek:
  Przy dzisiejszym dostępie do internetu, wszystko odbywa się automatycznie i prawdziwie nowoczesny smartfon jest z nim w pełni zintegrowany. Używanie karty SIM do importu kontaktów może się już wydawać „przestarzałe”. Serio. Kto korzysta z iCloud, tylko potwierdzi zalety iPhone.
  A co do hakerów, to myślisz, że jesteś mniej przez nich inwigilowany niż użytkownicy iCloud?
  O iPhone każdy mówi zgodnie: nie ma większego komfortu pracy, stabilności i przyjemności w używaniu.
  A o Stevie Jobsie można mówić wiele, ale to był człowiek, który istotnie wiedział jak uprzyjemnić cyfrowe życie.

 • linek

  Sorry, że 3 raz pod rząd;D
  MariO to cóś zwie się marketing i bzdury nagadane przez pana Jobsa, który sprawił, że wielu uważa,że andek dający wszystko od razu to goowno, apple – płac i płacz jest super, choć nic nie ma, ale marketing…..;C

 • linek

  Może i mnie poniosło, no ale to moje zdanie i go nie zmienię, KAŻDY LUBI, CO LUBI, KAŻDEMU NIE DOGODZISZ!!!

 • linek

  No właśnie na Iphonie wszystko masz w markecie za x mld dolców, 0 w standarcie, kupujesz fona za 3 kafle i 2 razy tyle wydajesz w markecie bo nic nie masz, bez sensu! NA andku masz wszystko za 2 kafle w standardzie. Może Iphon to pendrive, ale z apką za kolejne set dolców i tylko podłączysz do do mac’a bo to apple, no chyba, że kupisz przejściówkę za dziesiąt dolców… A andek pakuje wszystko odczytuje i przechowuje w standardzie i nic nie trza kupywać i ściągać , czemu Apple tego nie potrafi.. ?!?!
  Kontakty może i masz w chmurze, w necie u hakerów już jest pewnie nie jeden… z pomocą Icloud przeniesiesz, jak ją kupisz za set dolców, a andek po klinięciu klawisza od opcji od razu może importować i wysyłąć, nic nie trza kupywać, i znowu Apple każe płacić a google daje darmo, coś jeszcze?!?

 • MariO

  Zgadzam się w 100% z malpa i Joe Black. Moja historia zaczęła się od iPhona 3G, po 3 latach użytkowania sprzedałem go, przesiadłem się na kilka modeli Androidowskich w tym Galaxy SII. W między czasie miałem Samsunga Omnie 7 na WP7.5 Mango, a wczoraj odebrałem iPhone 4S. Szczerze powiedziawszy nie ma bardziej stabilnego i intuicyjnego systemu niz iOS. Nie jestem żadnym fanboyem marki, ale mimo wszystko jest coś w iPhonie, co powoduje, że chcesz go mieć. O jakości materiałów zastosowanych w tych telefonach już nawet nie wspominam. Nie ma telefonu lepiej wykonanego niż iPhone.

 • Joe Black

  To ciekawy przypadek nieporadności,jest takie cos jak iCloud…wystarczy zalogować sie i masz na nowym iphonie to co bylo na starym tez mi skomplikowane

 • malpa

  „Zgranie muzy lub filmu od kumpla odpada”
  @Pawel weź sprzedaj iPhona bo chyba nie umiesz z AppStore korzystać
  Od X czasu są aplikacje, które zamieniają iPhona w pendrive. Wystarczy włączyć AppStore i ściągnąć.

 • kaliente

  W życiu gorszego artykułu nie czytałem.
  iPhone ma iCloud. A oznacza to w praktyce tyle, że każdy kontakt jest przechowywany w chmurze. Robiąc więc formata iPhona wszystkie kontakty automatycznie ściągają się z chmury, tak samo jak przy kupnie nowego telefonu. Nic nie trzeba robić.
  A ściąganiu kontaktów z karty SIM służy opcja w ustawieniach „Importuj kontakty z SIM”. Niczego instalować nie trzeba.

 • matkosek

  Qper@

  Skoro uważasz, że nie wolno robić takich rzeczy na androidzie to mało znasz ten system poczytaj sobie o programie Titanium Backup… jest wiele innych programów. Na następny raz jak masz jakiś problem to próbuj go rozwiązać. Szczególnie pomocna jest w tym taka wyszukiwarka internetowa „Google”.

 • Krogoth

  @Qper

  Nie. Mozna aktywować tryb MTP i kopiujesz co chcesz i byle gdzie.

 • Qper

  Paweł a wiesz jak wygląda synchronizacja w WP8?
  Też do tego służy aplikacja i tylko na jednym kompie.

 • Pawel

  Największą lipą jest to że iphon przywiązuje nas do jednego konkretnego komputera. Zgranie muzy lub filmu od kumpla odpada. Przeslanie bezprzewodowo tez (chyba ze mailem;) Mam iphona juz tylko dlatego ze czekam na wp8. To czym imponuje ten telefon to ekran ale nie przekona mnie do trzymania go dluzej. Generalnie juz mnie tylko wkurza. Nadgryziony przereklamowany badziew…;)

 • kom

  a panu chodziło że android to nie symbian, ale ten stary symbian 1 tak?

 • Qper

  To co autor wypomniał iPhonowi to wytykam mojemu androidowi.
  iTunes to bardzo ciekawe narzędzie robiące kopie zapasowe.
  Można przenieść dane z jednego modelu na drugi i wszystkie dane uporządkowane są identycznie,tak jakbyśmy nie zmieniali telefonu.

  W przypadku Androida to potwora meczarnia. Za każdy razem wszystko trzeba wygrywać i ustawiać ponownie. Fakt ze cześć można zrobić za pomocą autoprzywracania Google ale to za mało.

 • alonzo

  „Nigdy nie przejawiałem wielkiej sympatii do produktów z logo nadgryzionego jabłuszka (..)”

  Mogłeś od tego zacząć artykuł, zaoszczędziłoby mi to 2 min życia.

 • Xyz

  Przeciętny użytkownik iPhona ma komputer, a że kolegi był niesprawny akurat, to już nieszczęsny przypadek;) Jak sam piszący wspomniał, bez problemu można zrobić to przez iTunes.

 • Slimol

  to kult, fanatyzm, religia, mafia…

 • koko09

  też się nad tym zastanawiam jednak gdy zobaczę iphona na ochy i ktoś w dodatku pozwoli go palcnąć wzbudza u mnie porządanie czy jakoś tak


reklama