Realme po raz kolejny zapowiada premierę globalnej wersji Realme GT Neo. Smartfon ma się nazywać Realme X7 Max i kusić wypasioną specyfikacją w średniej półce. Ja to kupuję.
Do sieci powrócił temat prezentacji smartfona Realme X7 Max, który ma być niczym innym, jak przemianowanym Realme GT Neo na rynek globalny – lub w najgorszym wypadku na indyjski, gdyż europejska premiera modelu stoi pod grubym znakiem zapytania.
Szkoda, ponieważ życzyłbym sobie, aby na Wisłę przypływały tak mocne smartfony obarczone rozsądnymi cenami. Za taką uważam kwotę 1100 zł za wariant 6/128 GB, choć liczę się ze kilkusetzłotową podwyżką po przybyciu do Polski.
Pierwotna data premiery X7 Max została wyznaczona na 4 maja, jednak z powodu przybierającej na sile pandemii marka zdecydowała się przesunąć debiut na nieznany termin – wydarzenie w maju jak najbardziej wchodzi w grę, chociaż Realme nie informuje o dokładnej dacie.
Według producenta X7 Max będzie pierwszym telefonem w Indiach, który wykorzystuje możliwości procesora Dimensity 1200. W istocie, czip marki MediaTek jest bardzo mocny i Realme jest jednym z nielicznych producentów, którzy zdecydowali się go zastosować, dlatego jest się z czego cieszyć.
Wydajność z pewnością będzie mocną stroną Realme X7 Max w Indiach i byłaby nią również na polskim terenie, o ile firma zainwestuje w globalną dystrybucję. Byłby to sensowny i opłacalny manewr, ponieważ popyt na telefon spowodował wygenerowanie w Chinach aż 100 milionów yuanów przychodów w zaledwie kilka sekund.
Ponadto, kto z nas nie życzyłby sobie telefonu z ekranem Super AMOLED odświeżanym w 120 Hz, baterią ładowaną z mocą 50 W i potrójnym aparatem fotograficznym bez bezużytecznego sensora głębi? Ja z chęcią wybrałbym się po taki telefon do sklepu, dlatego czekam na dalsze informacje o Realme X7 Max.
https://www.gsmmaniak.pl/1228107/realme-gt-neo-flash-edition-specyfikacja/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…