, Apple HTC Newsy Technologie

Aparaty w smartfonach będą duże lepsze. Kiedy?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.gsmmaniak.pl/ Marcin Błocian

  No cóż, żyjemy w wolnym kraju i masz prawo mieć swoje zdanie. Pozdrawiam 🙂

 • emil

  Masz rację czasem moja kultura abstrahuje od układu odniesienia i sam sobie się dziwię skąd to się bierze ale wystarczy, że jeszcze raz przeczytam powyższy artykuł i zaczynam siebie rozumiec.
  Spróbuj zrobic to co ja może Tobie się uda bez tych gówien.

  pozdrawiam

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Marcin Błocian

  @emil – Ja osobiście nie korzystam z aparatu mojego smartfona. Tak się składa, że lubię fotografować (raczej amatorsko), ale nie satysfakcjonują mnie zdjęcia „cykane” miernym aparatem, więc na szczęście posiadam odpowiedni sprzęt. Dlatego totalnie nie robi mi różnicy ilość megapikseli w smartfonie i nie kieruję się tym przy kupnie tego typu urządzeń. A co do tekstów – no cóż – każdy ma swój gust i nie każdemu musi się wszystko podobać. Ale rzucanie „gównami” w komentarzach raczej dobrze o Twojej kulturze osobistej nie świadczy;) Pozdrawiam:)

 • emil

  Z dobrym aparatem w komórce jest jak z dobrze napisanym tekstem np:Cóż, póki co jesteśmy skazani na czytanie takich gówien oraz zadawanych w nim głupich pytań do czytelników.
  Odpowiedź w jednym jak i w drugim przypadku jest prosta, potrzeba czasu.

 • vaxeiro

  Jakby ta technologia miała jakikolwiek wpływ na jakość zdjęć… Jak już to negatywną. Bajer bez żadnego znaczenia. Smartfonom do kompaktów nie brakuje wcale jakości ale przede wszystkim funkcji (PASM) tudzież zmiennej ogniskowej – to pierwsze można wprowadzić zerowym kosztem, tego drugiego nikt nie przeskoczy.


reklama