, Newsy Samsung

Samsung stworzy alternatywę Androida? Taki jest plan

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • addos

  Spokojnie. Samsung najprawdopodobniej w trakcie prac nad Badą doszedł do wniosku , że lepszym wyjściem będzie zaangażowanie się w rozwój systemu Tizen i dlatego z Badą jest trochę nie wesoło. Perspektywicznie patrząc jest to bardzo dobre posunięcie chociaż pewnie będzie kosztowało to Samsunga trochę straconych klientów. Mam nadzieję, że się nie mylę i Samsung tak właśnie robi. Pokładam bardzo bardzo duże nadzieje w Tizenie i wybaczę traktowanie Bady po macoszemu. Warunek jest jeden: ma to być prawdziwy i 100% otwarty OS Linux.

 • Kierownik

  Mimo kiepskiego wsparcia Samsunga, sprzedaż smartfonów z systemem Bada wzrosła. Ten system ma potencjał (szczególnie że oferowane z nim smartfony są naprawdę atrakcyjne cenowo), tylko Samsung albo nie potrafi tego dostrzec, albo gdzieś utknął w rozwoju.

 • regoat

  bata nie odniosla sukcesu bo sansung tego nie chcial, nie potrzebowal. po jakims czasie zaktualizowali co 2.0 i czy bata zostala zaktualizowana? no wlasnie

 • Kcysiu

  A mi za to wydaje się ze chodzi tu raczej o OS Tizen hmmm ciekawe co kombinuje Samsung

 • krzych53

  Po przeczytaniu tytułu „Samsung stworzy alternatywę Androida” od razu pojawiła mi się czerwona lampka: „Następny mało popularny Bada OS?”


reklama