, Android Newsy Technologie

Intel: po co komu wielordzeniowe procesory?!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • michcho

  Intel tak chyba mówi, bo gdzieś spóźnił się w tej „sprzętowej” bitwie, aczkolwiek ja się z nim w pełni zgadzam. Wszystkie te „turbomiliardrdzeniowe procesory” to wymysł marketingowców, który się sprzedał.

 • Unlimited

  @ Biscuit

  Ja dałem przykład(wiadomo że konsole to inna bajka, szczególnie gry od first part dev), pokaż mi tak działającego Androida na bebechach drugiej generacji smartphone’ów WP, chociaż nie czekaj, ostatnio SONY odwaliło dobrą robote w swoich smartphone’ach z 2011 dając im najlepiej zooptymalizowanego GB, mimo że ciut mu jeszcze brakuję pod względem szybkości działania do Mango. Żeby nie było tak pięknie, to wciąż nie doczekałem się ani w Androidzie ani WP takiej wielozadaniowości(wg. mnie to jedyny system gdzie ona działa jak powinna) jak w Meego od N9.

 • biscuit

  Tyle, że WP7 ma się do konsol jak piernik do wiatraka.
  Bo na konsole gry są maksymalnie zoptymalizowane, a na WP7 prawie wcale. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, że dowolna aplikacja (oczywiście ściągnięta z Marketu, nie systemowa) uruchamia się przynajmniej 2 sekundy, co w telefonie z Androidem i 2 rdzeniach nie ma miejsca nawet przy cięższych grach?

 • Unlimited

  Ma rację, główny klucz to optymalizacja systemu, np. WP 7. Czy przykład chociażby konsol do gier, gdzie optymalizacja pozwala wg. wielu z przestarzałych bebechów tworzyć grafikę która do dziś może powodować opad szczeny. Zgadzam się z Intelem w pełni, mam dość tego wariackiego marketingowego wyścigu który zje własny ogon..


reklama