Koreańczycy z Samsung przyzwyczaili nas do częstego wprowadzania na rynek nowych modeli. Tym razem przedstawiamy telefon z klapką (clamshell) – Samsung Anycall J638 SLM.
Telefon ma dwa ekrany, wewnętrzny o przekątnej 2,1 cala (260 tys. kolorów) oraz zewnętrzny (1 calowy). W telefon wbudowano aparat cyfrowy 2 Mpix z 4-krotnym zoomem cyfrowym. Karty MicroSD pozwolą na powiększenie 40 MB wewnętrznej pamięci. Telefon korzysta z technologii HSDPA oraz pozwala na obsługę zarówno sieci GSM, jak i WCDMA 2100.
J638 pozwala na odtworzenie formatów MP3, AAC, AAC+, MP4 i H.263. Ponadto można, za jego pomocą, przeglądać pliki MS Office, PDF, HTML, JPG i GIF. Nie zapomniano także o łączności Bluetooth.
źródło:mobilewhack
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…