, Newsy Samsung Wearables

Smartwatch, który może ratować życie. Samsung Galaxy Watch w nowej generacji zaoferuje wybawienie dla cukrzyka

Samsung Galaxy Watch Active 2 / fot. techManiaK

Samsung Galaxy Watch Active 2 / fot. techManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • PeterMac

  Kamery niech lepiej dadzą do nagrywania czy rozmów wideo, czy tez asystena Google zamiast Bixshita, a nie głupoty dodają ktore i tak nie zastąpią nigdy cisnieniomierza, glukometru itp. a takie wyniki wywrozone w fusów to po co to komu potrzebne.

 • T.

  „Badanie ma zajmować około 20 sekund, czyli nawet szybciej, niż robią to tradycyjne glukometry. Pytanie, czy równie dokładnie.”

  Glukometr potrzebuje 2-3 sekundy. Ale jesli trzeba bedzie poswiecic 10 razy dluzszy czas bez nakluwania i paskow, to warto.

  Obawiam sie jednak, ze efektem nie bedzie zaden pomiar cukru, a jedynie informacja :
  1. za malo
  2. ok
  3. za duzo
  Wiec w 1 i na pewno 3 przypadku i tak trzeba bedzie uzyc glokometru.

 • evilym

  Jak celnie zauważyli użytkownicy, Samsung chwali się kolejną funkcjonalnością która będzie dostępna może za kilka lat i to w wybranych krajach.
  Niech wprowadzą ciśnienie krwi w Active 2.Wielu użytkowników czytając takie artykuły może odnieść złudne wrażenie że coś działa na danym urzadzeniu, a rzeczywistość jest zupełnie inna.

 • Maciej Mendel

  Tak, z pewnością będzie ta funkcja dostępna w jednej aktualizacji z EKG. W okolicy 2049 roku.

 • Tomek

  Bardzo mi się podoba korzystanie z tych zegarków, ale ograniczenie przez brak niektórych funkcji boli. Tym bardziej, że cenowo nie odstają od konkurencji.

 • Łukasz

  Samsung niech się nie chwali. Nadal Watch Active 2 nie otrzymał Ciśnieniomierza i ECG (poza Koreą i USA) a miało być rok temu w OTA. Sam kupiłem ze względu na te funkcje. Teraz mają niby glukometr.


reklama