, Newsy OnePlus Telefony

Oficjalnie: tak upada ideał ManiaKa. Telefony OnePlus będą dla Oppo tym, czym Redmi dla Xiaomi

OnePlus 8 Pro / fot. gsmManiaK

OnePlus 8 Pro / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Karol.CikCik

  Czyli to Oppo jest tak samo nic nie warte jak OnePlus (7T Pro McLaren) , czy dopiero takie będzie?

 • Artur Garncarz

  Kupiłem 7 pro 3 miesiące temu i jestem rozczarowany. Te zachwyty recenzentów zwiastowały super telefon a jeśli chodzi o nakładkę, funkcje czy widżety jest gorzej niż w moim starym LG V30. Brak AoD (wiedziałem że będzie później ale wciąż nie ma), brak dobrego widżetu pogody, funkcje galerii to żart, brak dobrego odtwarzacza itd itp. Nigdy więcej OP.

  • Cwirr

   Telefon to nie jest choinka, to co Pan opisuje, to sa zalety a nie wady. Prosze sobie doinstalowac a nie bredzic, ze smiecenie systemu z gory jest wada

   • Artur Garncarz

    Dla mnie to są wady ponieważ żadna apka czy widżet ze sklepu Google nie będzie tak dobrze zaimplementowany jak coś od razu wgranego przez producenta. Nie po to mam np galerię standardową żeby teraz szukać innej w sklepie.

    • Cwirr

     No a kazdy kto cokolwiek wie, wie, ze lepiej w systemie czegos nie miec nigdy i nigdy nie miec, niz miec i odinstalowywac. Trzeba bylo wczesniej sprawdzic. Nie rozumiem jak mozna widzet od pogody stawiac przed przepieknym ekranem bez dziurki i pisac, ze czegos nigdy wiecej. „Nie ma dobrego widzetu od pogody, nigdy wiecej op” prosze sobie to przeczytac, jak wniosek sam nie przyjdzie, to ja juz odpuszczam. Pzdr

     • Artur Garncarz

      Rozumiem że nie nigdy nie kupiłeś niczego czego żałowałeś? Widżet pogody to tylko jeden przykład. Ten system jest pozbawiony wielu dobrych rozwiązań jakie ma konkurencja. Jeśli tak bardzo lubisz 7 pro to po prostu kup i się ciesz. Każdy ma swoje zdanie i preferencje. Mi się nie podoba oxygen os i tyle.

     • Cwirr

      Mam op8 pro. Czym mniej g… W systemie tym lepiej. Widziałem LG i ten system, faktycznie niech Pan wróci i po problemie. Tylko proszę się nast razem zastanowić, czy stwierdzenie „nigdy więcej” nie jest krzywdzące, bo tak się określa szrot. Pozdrawiam

  • d0wek

   Chyba pomyliłeś oppo z realme

  • Karol.CikCik

   Ja mam droższa wersję 7T Pro McLaren i od roku bujam się z tym złomem, już znudziło mi się serwisowanie go miesiącami

 • Anteqq

  Z jednej strony hmm no w sumie masz rację ale z drugiej hmmm to bartnik który przepowiada złą przyszłość. Zobaczę ten temat u innych redakcji, tak będzie lepiej.

 • Solstice

  Prorok Bartnik, clickbaitów zakładnik.

 • ipkis

  Połączenie działów rozwoju w teorii przyniesie korzyść dla obu producentów. Zdecydowanie mógłby skorzystać na tym OnePlus, który pozostaje w tyle za Oppo w kontekście aparatów i nagrywania wideo. Nie za bardzo jednak wiem, w jaki sposób może zyskać na tym Oppo i w tym jest największy problem.

  Przyniesie oszczędności bo utrzymywanie jednego działu R&D (nawet powiększonego) będzie i tak bardziej opłacalne niż utrzymywanie dwóch niezależnych bytów.


reklama