, Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy S21 „foliarz-edition”. Być może niedługo na zakupie flagowca będziesz mógł zaoszczędzić

Smartfony Samsung Galaxy S21 / fot. producenta

Smartfony Samsung Galaxy S21 / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Alex

  A jaka byłaby oszczędność dla Samsunga jeśli „modem 5G zostałby wyłączony”? Przecież to żadna oszczędność bo modem by był więc nadal telefon byłby wyposażony w modem 5G a koszt produkcji takiego urządzenia byłby dokładnie taki sam jak koszt produkcji normalnej S21 więc cena nie mogłaby być niższa. Samsung musiałby wyposażyć ten model w jakiś inny procesor albo zrobić specjalny procesor Exynosa 2100 tylko bez modemu 5G. Jeśli Samsung rzeczywiście ma w planach wypuszczenie takiego modelu to eksperci od sprzedaży musieli brać pod uwagę, że obecne S21 nie będą dobrze się sprzedawać i trzeba będzie obniżać ceny produktów stąd też plan awaryjny w postaci S21 bez 5G. Ciężko jednoznacznie stwierdzić jak wygląda sytuacja. Według doniesień od Samsunga to S21 sprzedaje się w przedsprzedaży lepiej niż S20. Z drugiej zaś strony fani Samsunga raczej tak ooo sobie nie zamówią w przedsprzedaży nowych esek zanim zobaczą jak sprawuje się Exynos 2100. Tej podobno sprawuje się bardzo dobrze. Jeden gość już robił test baterii i S21 Ultra wypada dużo lepiej od S20 Ultra a pod względem temperatur to jest chłodniejszy od Snapdragona 888 w Mi11.

  • Piotr Zet

   „Według doniesień od Samsunga to S21 sprzedaje się w przedsprzedaży lepiej niż S20.” Przecież tak może sobie mogą napisać, a jaka jest prawda to się nie dowiemy. Ja z tego co czytuję to forach opinie są jeszcze gorsze niż po premierze S20. Także wątpię żeby sprzedali tyle egzemplarzy nawet co linii S20

   • Alex

    Haha a ty dalej na tych forach 😃 przecież trwa dopiero przedsprzedaż. Jeszcze normalni ludzie nie mają tych telefonów w rękach więc jak mają niby się wypowiadać na ich temat? Dopiero od kilku dni recenzenci otrzymują swoje testowe egzemplarze a ci są pozytywnie zaskoczeni. Sam wczoraj pisałem do chłopaków na phonearena (ten sam portal w zeszłym roku ostro skrytykował S20) a w tym roku mówią, że jest bardzo dobrze. Masz tu w załączniku jako dowód. Plus masz też pierwszy test baterii oraz jak grzeje się S21 Ultra. Rozumiem, że jesteś fanem Sony ale mógłbyś przestać pleść te swoje bzdury bo w tym roku wygląda na to, że bardziej Snapdragon będzie się grzał od Exynosa. I przestań czytać tę pseudo fora bo gościu normalni ludzie jeszcze nie mają dostępu do tych modeli. Trwa przedsprzedaż a premiera smartfona miała miejsce tydzień temu.

    https://uplo…cdebd9.jpg

    https://yout…R-hh5pBn-A


reklama