, LG Newsy Telefony

LG Polska zaprzecza „łamiącej wiadomości”: dział mobilny ma działać dalej! Ja się cieszę, a Ty?

LG Velvet / fot. producenta

LG Velvet / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • LinekPark

  Soft zwykle gorszy. IP zwykle brak. Tylko powierzchniowo chinole są wysokojakościowe.

 • mcz⚡

  Przede wszystkim LG powinno skupić się na średniej półce i wypuścić modele tak samo dobre jak Xiaomi. Obecna seria K to telefony z fatalna specyfikacją z częściami z najgłębszych części magazynu. A przecież LG potrafiło wypuścić serię L. Także Samsung to zrozumiał i wypuścił Galaxy M21 i M51.

 • 0w

  LG nie jest wart uwagi, konkurencja o kilka długości lepsza…

  • Jimbo

   Ja wlasnie wymieniłem s10+ na velveta i jestem bardzo zadowolony. Więc nie wiem o jakich długościach mowa? Lg za drogie na start, słaba dostępność i cienki marketing. To są główne grzechy.

 • Alex

  Macie swoją konkurencję z Chin z Huawei na czele. To są skutki.

  • LinekPark

   No ja mam dość chinoli. Motka też zatraciła amerykańskiego ducha. W 2020 skopali ilości pamięci i procki, choć świetnie iż działali z aparatami, dali kilka razy stereo. W 2021 dalej dają 4/64 albo 128 i cofnęli się do ekranów HD. Nikt inny z chin nie oferował pewności działania i bezkompromisowej jakości. Wychwalane Huaweie i Honory słabo rządziły RAMem i lubiły ubić aparat w tanich modelach podczas robienia zdjęć.
   Xiaomi i pewność to przeciwieństwa.
   Reszty nie ma co komentować.
   Na następcę, godnego, dla Moto X Style czekałem 4 lata i mam go dziś, to LG Velvet. Nadzieja, że składaki ożywią rynek.

   • Alex

    Składaki ożywią rynek na bank. Nieantyfan wczoraj dodał fajny film o Fold 2. Gość za własny hajs kupił ten tel (bardziej by go skrytykować po dłuższym użytkowaniu) natomiast bardzo zaskoczył go ten tel. Polecam obejrzeć bo gość sam wywalił 8 kafli, nie jest to żadna promocja produktu ani nie tym stylu. Wnioski jakie wysnuwa na temat Folda 2 są zaskakujące. Nawet dla mnie.
    Co do chińczyków to cóż… Takie czasy. Chinczyki wykończą wszystkich. LG się stara to prawda. Ale prawda jest taka, że jeśli chcą walczyć z chińczykami to tylko ceną. Wszystkie te smartfony, które LG zaprezentowało w 2020 roku nie były złe ale były źle wycenione. Nie oszukujmy się ale wycena smartfonów LG na poziomie smartfonów Samsunga czy Apple to trochę przegięcie. Jednak te dwie firmy mają mnóstwo swoich fanów. LG nie ma.

    • Rob Mar

     w punkt:
     „nie były złe ale były źle wycenione”

     • Alex

      Ten LG Wing to całkiem spoko pomysl ale w kwocie 5000 zł z takimi podzespołami to jakieś nieporozumienie. Jeśli mam wywalić 5000 zł nawet ponad to jednak wolę „zwykłego” flagowca. Ich smartfony są po prostu źle wycenione.

  • ipkis

   Dokładnie, nie powinno być konkurencji. Konkurencja to zło, bo przez nią firmy upadają.

   • Alex

    Nie o tym mówię. Konkurencja nie jest złem ale chinole kopiowali wszystko jak się dało a sami nic nie wymyślili a teraz dzięki temu wspinają się w górę i mają agresywną politykę cenową.

  • bobok

   No ale teraz wytłumacz mi co zrobiło LG czy inne Sony lub HTC by obronić się przed tymi chińczykami? Dosłownie NIC.
   Najgorsze, że dalej żyją w swojej korpo bańce, gdzie są marką premium i ludzie chcą ich kupować choćby za samo logo.
   Samsung jakoś był w stanie się obronić bo mimo mocno kontrowersyjnych decyzji z ostatnich dwóch lat jako tako stara się dostosowywać do rynku.
   Trio LG/Sony/HTC ma 3 grzechy główne:
   1. Ich telefony są za drogie w stosunku do tego co dostajemy
   2. Fatalne aktualizacje we flagowcach i często totalne olewanie tańszych modeli
   3. Innowacyjność na siłę, która nijak nie pokrywa się z oczekiwaniami klientów

   Jeżeli te firmy dałyby fajne telefony w uczciwej cenie i zapewniły jako takie wsparcie to nikt nie kupowałby Xiaomi, Huawei czy Realme – ale tak niestety nie jest.

 • Qba

  Taa, nie radzą sobie z flagowcami i średniakami to będą inwestować w low endy tak jak HTC.

  • LinekPark

   Co ty ćpiesz?
   Jesteś wszędzie. Tu, na forum kolejowym i autoblogu, na forach NASA też bym cię znalazł. A nigdy jeszcze nie napisałeś prawdy.
   LG nie umie w średniaki i flagowce? Toć to one są u nich najlepsze. Cała seria G i teraz Velvet jakoś tam schodzą i są ogólnie raczej dość dobrze wyceniane. Vki z generacji na generację coraz lepiej wyceniane z każdym kolejnym modelem.
   To właśnie budżetówce im nie idą. Są koszmarnie źle wycenione. LG nie umie w segment poniżej 2000 zł.
   Ty napisałeś coś zupełnie odwrotnego.


reklama