, Newsy Oppo Telefony

Oto Oppo Find X3. Nie potrzeba 5 obiektywów, żeby zrobić genialnego fotosmartfona

Oppo Find X3 Pro/fot. Evan Blass via Voice

Oppo Find X3 Pro/fot. Evan Blass via Voice

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • goatrip69

  Do dobrego foto potrzeba dobrej matrycy więc zamiast pakować kilka gówien z niepotrzebnymi ogniskowymi powinni dawać tylko dwie bardzo dobre matryce. Na szeroki kąt odpowiednik 18mm i na normalne foto/portret 35mm. Co mi po szerokim kącie z gównianą matryca a taka jest zawsze w każdym telefonie. Albo tele o jakości akwareli. Do tego stabilizacja w obu ogniskowych i jest zajebiście.

  • Savior PL

   Co masz na myśli pisząc „bardzo dobre matryce”, bo z tego co tu napisali, to Oppo Find x3 Pro będzie pierwszym smartfonem z nowymi czujnikami od Sony IMX789, których nie ma żaden inny telefon.

 • Grzehooo88

  Może i super telefon, ale jak będzie w podobnym przedziale cenowym co X2 Pro to nie ma szans na sukces w europie. Wschodnioazjatycka firma z cenami jak w europie po podatkach ale bez podatku.

 • Savior PL

  On się nie liczy, bo nie będzie go można kupić w Polsce w oficjalnym sklepie, z oficjalnej dystrybucji. Kilka osób go ściągnie z Amazona i to by było na tyle w temacie.

  • Samuel

   Liczy się bo kupić go będzie można we większości krajów europejskich i Chinach. Jeśli ten smartfon pojawi się na Amazonie, rozważę jego zakup.

   • Savior PL

    No i ilu takich będzie jak ty? Jakaś garstka… To jest temat tabu, więc się nie liczy.


reklama