, Apple Newsy Telefony

Nie kupuj DZISIAJ nowego iPhone 12, jeśli zależy Ci na wygodnym użytkowaniu

iPhone 12 Pro/fot. Apple

iPhone 12 Pro/fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Szemot

  Bo to wygląda po prostu świetnie. nie musi mieć walorów użytkowych. Ludzie pokochali szkło na telefonie któe jest delikatme. Ale ma walory wizualne i to starczy.

 • VC89

  Aha, czyli ty jesteś takim agentem, że nie odróżniasz iPhone’a 12 od 12 Pro Max.
  Żenada i 8 sekund milczenia.

 • Zorpox

  Cholera po co smartfon jak można ze stacjonarnego dzwonić.

 • VC89

  Nie segreguję geniuszu za dychę, tylko wskazuje najczęstszą grupę użytkowników w tym kraju. Naucz się odróżniać skrawek od ogółu. Choć nie wiem, czy to nie za trudne, skoro już wcześniej pompowałeś się, żebym ci podał informację o schodzącej farbie, czy problemami z anteną, a było to wałkowane na chyba wszystkich portalach poświęconych tematyce GSM, czy IT.
  No ale po co korzystać z wyszukiwarek. Tak samo słownik ortograficzny jak widać też u ciebie chyba zasilił niszczarkę, albo kominek…

 • Rob Mar

  zmieniłem s10e na iP 12 mini i obecnie żałuję, że iP nie ma czytnika linii papilarnych z boku obudowy z przycisku zasilania jak s10e.

  Płatność w maseczce z użyciem face id, dla mnie przynajmniej, przestała być czymś wygodnym, niestety.

 • Qba

  Co jest wygodnego w ściąganiu rękawiczek aby odblokować telefon?

  • Zorpox

   wielu nie nosi rękawiczek. Ja również

  • Szemot

   Chcesz mi powiedzieć, że teraz jej nie zdejmujesz żeby odblokować?

   • Qba

    No nie, bo nie korzystam z czytnika linii papilarnych

    • Szemot

     Czyli jak zimą majac rękawiczki sprawisz że wyciągasz iPhona z kieszeni i ponawia się pulpit? 😉

     • Qba

      Użyje Face ID

 • karinasss

  ***** ****nika

 • VC89

  No rzeczywiście Apple 12 i jakość obudowy, w której już po kilku dotknięciach farba schodziła jak skóra węża podczas wylinki.
  O baterii i problemach z anteną nawet szkoda się rozpisywać…

 • Zorpox

  No szczególnie ekran 120Hz, czytnik linii papilarnych, personalizacja czy AOD. To tylko kilka rzeczy których strasznie brakuje w iPhonach względem flagowców z Androidem.

 • VC89

  Widzę, że jesteś kolejnym człowieczkiem polskim, który nawet nie zada sobie trudu, żeby zrozumieć sens wypowiedzi, tylko uroi sobie w swojej główce pewien utarty i zadymiony pianą schemat myślenia, oczywiście dorabiając do tego „swoje” wymysły i wypłodzi taki twór, którego lektura rozśmiesza i przeraża jednocześnie. Miałem przez chwilę zamiar wyjaśnić ci, o co chodzi, ale po ponownym przemyśleniu stwierdziłem, że nie ma to najmniejszego sensu.

 • Savior PL

  Takie artykuły nie mają sensu. Jak ktoś chce, to niech spokojnie kupuje sobie IP12, bo gdy wyjdzie IP13, to znowu wszyscy będą pisać „nie kupuj IP13, bo IP14 będzie miał to, tamto i sramto..” Najgłupsze co można robić, to czekać teraz 8 miesięcy na kolejne ogryzki… Tak to można w nieskończoność. Ja sobie niedługo zamawiam IP12 Pro Max, najwyżej sprzedam go we wrześniu i dołożę do IP13 Pro Max, ewentualnie zostawię jeszcze na rok i zmienię dopiero na IP14.

  • VC89

   Dokładnie, poza tym nie jest powiedziane, że nowe IP będą jakoś powalająco lepsze niż poprzednicy. Kwestia potrzeb po prostu.

   Bartnik to Bartnik – on już nie ma półek na te wynalazki, które kupuje, a teraz brakuje mu Bogów, których wzywał 🙂

 • Komtur Piastowski

  W ogóle jak można kupować coś od Apple ☹️🤔

  • Blef

   Dlaczego nie? To nie są złe sprzęty, a i cenowo już nie jeden Samsung czy inny flagowiec jest droższy od iPhonów.

   • Rob Mar

    Dokładnie tak.
    Do tego tylko Apple wypuściło naprawdę kompaktowego smartfona.

    • Qba

     I ma 5 lat aktualizacji

  • VC89

   Apple jak każda firma – ma swoje zalety i wady. Problemem są ludzie, którzy to kupują – prostactwo, które myśli, że posiadając ten sprzęt jest kimś lepszym. Można pośmiać z tych dzbanów.

   • Rafał (b-unitor)

   • Rafał (b-unitor)

    Najlepsze jest to, że ci co wydają te 4000 zł na iphona, myślą że są to nie wiadomo jakie pieniądze i że inni nie kupują iphonów, bo ich na to nie stać. Nie wiem co to są za ludzie, których nie stać na telefon za nędzne 4000 zł – bezdomni alkoholicy z dworca? Fanatyczni applowcy, myślą że ktoś nie ma iphona bo go nie stać, a prawda jest taka, że ktoś nie ma iphona, bo nie chce łazić z syfem, na którym błyszczy modne wśród dzieci logo jabłka.

    • VC89

     Miałem do czynienia z wieloma posiadaczami Apple – ich przekrój jest różny, ale fakt, że spora część osób to gówniaki bogatych rodziców (albo dalszej rodziny). Ich obnoszenie się z Apple jest nadzwyczaj irytujące, ale czasami niewiele bardziej ustępują im ich rodzice. Uwielbiam ten ich pseudoluz, pozowanie na światowców i lans, a słoma z butów wystaje i budzi coraz większy śmiech 🙂 No i to ich wywyższanie się nad Androidem, albo jeszcze dalej – nad „biedą” w ogóle.
     Mnie w tym wszystkim bawi to, że te głąby myślą, że z iPhone’ami są królami świata, a w kraju pochodzenia Apple nie budzi jakichś kosmicznych emocji, ot po prostu producent dobrych smartfonów z niezłym ekosystemem. Dla przeciętnego Amerykanina zakup iPhone’a to nie jest jakiś wielki wyczyn, a Polaczki się spuszczają nad nim, jak nad perpetum mobile 🙂
     To nas odróżnia od cywilizacji.

     Też mam Apple, ale jak czytam i obserwuję zachowania snobów i buraków, którzy też to mają, to czuję coraz większe obrzydzenie…

    • Rob Mar

     dziś 4000 kosztują również Samsungi z linii S

     • Rafał (b-unitor)

      Każdego producenta flagowce kosztują tyle, ale tylko applowskie owce myślą że są to nie wiadomo jak duże pieniądze. Nic dziwnego, bo to w większości dzieci, które uczą się w podstawówce i jedyne pieniądze jakie mają, to kilka dyszek kieszonkowego od rodziców.

    • Szemot

     Kim trzeba być żeby pisać takie głupoty…. Kim trzeba być żeby nie było stać? Polakiem. Jeśli przeciętnego Polaka nie stać żeby z jednej wypłaty kupić najtańszego iPhona z nowej oferty a ty mówisz „”nie wiem co to za ludzie których nie stać, pewnie bezdomni”. God! Co za typ!!!

     • Rafał (b-unitor)

      Jakim trzeba być cymbałem, żeby pisać, że przeciętnego Polaka nie stać na zakup iphona. Najtańszy iphone to 3399 zł, więc w ratach u operatora na 36 miesięcy, wychodzi on niecałe 95 zł miesięcznie. Przeciętny Polak płaci więcej za paliwo, a ty pierdzielisz takie głupoty, że przeciętnego polaka nie stać płacić 90 zł miesięcznie za iphona. Dzisiaj każdego stać na iphona i kupują je nawet najbiedniejsi, a takie fanatyczne szmaciury jak ty, myślą że maja coś wielce ekskluzywnego, na co nikogo innego nie stać.

     • Szemot

      W ratach 🤦 w ten sposób to i na Audi A8 też każdego stać. Wystarczy wziąć odpowiednio duże raty.

      Co do reszty to nie jesteś na rodzinnym obiadku żebyś się tak do kogoś zwracał.

     • Rafał (b-unitor)

      Tak, w ratach ułomie. Najbiedniejsi chodzą z iphonami, bo wzięli je w ratach i to że ktoś nie chce kupować applowskiego kału, to nie znaczy że go na to nie stać. Będę się do ciebie zwracał tak jak na to zasługujesz, fanatyczny popaprańcu.

     • Szemot

      Trudne miałeś dzieciństwo widzę. Tyle wyniosłeś wychowania z rodzinnych obiadków. Całe życie pod krechą. Ponad stan, byle na raty, byle mieć.

      Najbiedniejsi z iPhonami. Najbogatsi za to z budżetowkami Xiaomi 🤣 Na szczęście statystyki czyli fakty przeczą twoim teoriom i to jest najważniejsze. Im bogatsze społeczeństwo, tym większy odsetek iPhonów w populacji. Im bogatsza jednostka i im bardziej wykształcona tym większa szansa że posiada iPhona. Ale co tam. Ty wiesz lepiej. Na twoim szrocie gdzie sprzątasz jak ludzie przynoszą iphony do zezłomowania to są biedni i śmierdzą 🤣😂🤣

     • Rafał (b-unitor)

      Twój sprany applowskim kałem łeb, nadaje się tylko pod oko specjalistów. Ludzie kupują Samsungi za 4000 zł, ale tylko dlatego że nie stać ich na iphona za 4000 zł (logika szemota ułoma). Ludzie kupują domy, samochody, telewizory, pralki, lodówki, zmywarki i setki innych rzeczy, ale na iphona za głupie 4000 zł to już ich nie stać. Ludzie nie kupują applowskiego śmiecia bo nie chcą, a w twoim chorym baniaku mami się że skoro ktoś nie ma iphona to tyko dlatego że go nie stać.

     • Szemot

      Jeśli wygodniej ci rozmawiać na poziomie rodzinnych obiadków to trudno, jakoś przeżyję.

      I dlatego flagowce Samsunga sprzedają się średnio i z każdym rokiem coraz słabiej a iPhony genialne? 😉 Dlatego budżetówkami żyje Samsung, Huawei czy LG a flagowce to raczej w reklamie? Nikomu nie zależy na baterii, ekranie, aparacie i jakości wykonania i dlatego mimo, że ich stać to wybierają budżetówki? Otóż nie stać. I jeśli ktoś potrzebuje kupić produkt robiąc to na raty to znaczy, że go nie stać, dlatego bierze na raty. Ale dostając kieszonkowe w pracy na złomowisku nie zrozumiesz tego.

      „Ludzie nie kupują applowskiego śmiecia bo nie chcą” – aha. Na szczęście w świecie faktów to jak zawsze najlepiej sprzedawane modele na świecie. Ale po co komu fakty jak mamy Rafałka 🙂

     • Rafał (b-unitor)

      Co ma do tego sprzedaż iphonów, albo jakiegokolwiek innego smartfona? Ciebie utrzymują rodzice, nie pracujesz, nie masz żadnych dochodów, wiec ciebie może nie być stać na iphona. Jeżeli ktoś jest dorosły i pracuje, to bez problemu takiego iphona sobie kupi i nie ma najmniejszego znaczenia czy będzie to na raty, czy za gotówkę, co to ma do rzeczy? Każdy kupuje to czego potrzebuje, a nie każdy potrzebuje iphona czy innego flagowca (oczywiście według ciebie pajacu, nie kupują ludzie iphonów bo ich nie stać, bo każdy kogo stać musi kupić iphona). Jakim trzeba być ludzkim śmieciem, żeby twierdzić, że ludzie nie kupują iphonów dlatego że ich nie stać, bo gdyby było to by kupili iphona. Dlatego właśnie jesteś wyśmiewany i każdy z tobą jedzie na techportalach pajacu.

     • Szemot

      To ma do tego że wywraca twoje brednie. Twierdzisz że każdego stać na iPhona (co jest bzdurą) tylko nikt go nie chce kupować (co jak widać po statystykach sprzedaży jest bzdurą). Co prowadzi jak zwykle do tego co mówisz czyli jest to bzdurą 🙂

      No widzisz, to chyba jako posiadacz ProMax256 chyba muszę mieć duże kieszonkowe. Albo odpowiedź najprostsza – znów bredzisz 🙂

      „ Jakim trzeba być ludzkim śmieciem” – nie wiem. Ale obstawiam że właśnie ty to będziesz najlepiej wiedział 🙂

     • Rafał (b-unitor)

      Nic dziwnego że każdy ciśnie z ciebie bekę na techportalach, skoro sam siebie masakrujesz na każdym kroku. Jedyną osobą, która wyzbyła się tak jak ty godności człowieka w internecie, był darthnorbe, ale on już przestał pokazywać jakim jest ludzkim śmieciem, a ty robisz to nadal. Od wielu już lat Szemot oznacza śmieć i fanatyk, beka z ciebie nieustanna i mam nadzieję, że jeszcze będziesz zabawiał nas długo klaunie.

   • Michał

    A mi się zdaje że to Ty czujesz się gorszy.

    • VC89

     No tak, samemu posiadając iPhone’a.
     To żeś teraz palnął.

     • Rafał (b-unitor)

      No ale wiesz, ty nie masz iphona i nigdy nie miałeś, bo nie wychwalasz go pod niebiosa. Gdybyś miał kiedykolwiek iphona to byś śpiewał pieśni pochwalne na cześć wielkiego apple i broniłbyś go kosztem swojej godności. A nie masz bo cię nie stać oczywiście.


reklama