, Gry i aplikacje Newsy Telefony

WhatsApp z kolejną wpadką. Twoje dane mogły być widoczne w wyszukiwarce

fot. The Telegraph

fot. The Telegraph

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • 👽Alien 🛸

  Pewnie, że się da!😉👍

 • Grzegorz

  czy ten Signal tak ma, ale nie przychodzą mi dźwięki nowych powiadomień co mnie bardzo wkurza. Tylko jak mam otwartą aplikację Signal to mam dźwięki…

 • kejpieestu

  kazdy jeczy i marudzi ale pejsbuk dalej w uzyciu i mesendżer zainstalowany

  • 👽Alien 🛸

   No chyba u Ciebie. Ci mądrzejsi, to już dawno powiedział baj baj fejzbuku, meeśledzenie i łotszpiegu. Bez tego da się żyć! Uwierz mi. Spróbuj.

   • TakiTam

    Kwestia czasu, napływu użytkowników do signala lub telegram, a Zuckerberg je kupi, i tyle zostanie z przesiadek na lepsze.

 • Kerto

  Góracukru już oszalała ze zbieraniem danych i ciągle zalicza wpadki. Mielenie danych na pejsbuku, mesendżerze i łotsapie idzie jak w porządnym młynie. Z miesiąc temu likwidowałem chyba po raz trzeci swoje konto na pejsie, ale tym razem dokładnie wczytałem się w regulamin. Okazało się, że przy likwidacji pejs czeka miesiąc do zupełnego usunięcia. Ale jeśli wpiszę tam swój profil, aby sprawdzić czy konto jest skutecznie usunięte to on traktuje to jako odblokowanie i uruchamia na nowo. W sumie to te amerykańskie cwaniaki na każdym kroku denerwują. A rząd tak im włazi w pewne miejsce. I miałbym wierzyć, że szczepienia są dla naszego dobra! USA już sięga w taki stan degeneracji, że kasę znajdzie nawet na cmentarzu.

 • 👽Alien 🛸

  WhatsApp to taki teraz fejsbukowy trojan… niestety.
  Signal – komunikator który robi teraz furorę na świecie. Prosty, przejrzysty, szybki, nie kompresuje plików, a co najważniejsze nie przesyła żadnych danych użytkownika do innych podmiotów, na serwery itp. Polecam zainstalować i samemu sprawdzić, namówić znajomych bo mało kto go może narazie jeszcze mieć.

  • Andrzej

   Szkoda tylko, że nie ma ważnej dla mnie opcji. A konkretnie przełączania widoku kamery z małego na duże okienko i vice versa. Gdy pomagam online klientom przez wacapa to z racji wieku czy często z braku doświadczenia nie potrafią mi wykadrować tego co chciałbym zobaczyć bo nie widza dobrze w małym okienku. W wacapie da się przełączyć widok z własnej kamery na pełny ekran. w signalu już się nie da.

   A po drugie ta nagonka na wacapa i reklama signala to jeden wielki bulszit. Grono ludzi którzy czytają na ten temat wie o co chodzić może o ile o to właśnie chodzi a 99% ludzi nawet nie ma pojęcia o temacie. Nikt z moich znajomych, ludzi w pracy itp nawet o tym nie słyszało, wielu ma fejsbuka więc i mesengera, więc dla nich nawet to róznicy nie robi bo już są goli z własnych danych.

   Od taka zwykłą reklama Signala i nic pozatym.

   • 👽Alien 🛸

    Zobaczymy za kilka miesięcy, jak po 8 lutego, zaczną spływać dane do fejzbuka i innych podmiotów współpracujących z łatsapem…i okaże się nagle, że gdzieś tam, coś tam…wyciekło komuś. Ta nowa polityka prywatności łatsapa pragnie jednego. Zarabiać jeszcze więcej kasiory na przekazywaniu prywatnych danych między sobą, aby nachalnie reklamować swoje produkty i swoich partnerów. Numery telefonów, lokalizacja…itp ehhh szkoda słów.

   • 👽Alien 🛸

    Będą aktualizacje, więc wprowadza pewnie i to. Apka cały czas się rozwija i to w bardzo dobrym kierunku, przyjaznym użytkownikowi. Zwłaszcza jeżeli chodzi o prywatność.

  • 2115

   Mądrego to aż miło posłuchać 👍🏻

   • 👽Alien 🛸

    🤣


reklama