, Gry i aplikacje Newsy Nokia Windows Phone

Czy Nokia Lumia 900 będzie aktualizowana do WP8?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • LINEK

  papiak
  DLA MNIE te wady go skreślają z listy potencjalnych zakupów, nic więcej. To tak jak kupić telefon bez ekranu, laptopa, czy notebooka bez klawiatury i od razu go zawirusować, tort bez ciasta, auto bez silnika, cyfrówkę bez aparatu, konsolę bez możliwości grania, telewizor bez ekranu, dom bez ścian, okno bez szyby, pendrive’a bez wyjść USB, mapę drogową na której nie ma dróg zaznaczonych, nawigację bez ekranu, telefon unibody bez baterii, fona z qwerty, ale z dziurą w miejscu klawiatury, bilet do kina, który jest do pierdla, smartphona bez systemu i multimedii, fajne??
  Jak dla mnie nie, nie chcę się kłócić, to tylko moje zdanie, jak chce ktoś coś takiego kupić to droga wolna, nie bronię, ale potem nie lećcie do matki z płaczem!

 • Papiak

  Linek, nie chcesz, nie kupuj, wiekszosc z nas to nie obchodzi.

 • Linek

  przem188
  Trzeba dodać do opisu WINszajsa, że nie wie co to tapeta, bo jej nie ma!!! Nie ma widgetów i szybkiego dostępu, tylko głupie, ohydne, hipisowskie kafle, które były by wstydem nawet w LIder Price’sie(przed TESCO był)!!! Te kafle oczywiście pozwalają na wejście w liste apek, ale po H*JA?! Nie lepiej czasem je mieć od razu po kliknięciu przycisku przycisku na ekranie gł.?! A no tak, pardom, WP nie ma ekranu gł.!! NO dobra to może multimedia wgramy?? Przez BT nie potrafi, na kompie tylko aktualka(i tak jej nie będzie) i przesył kontaktów. No to może wrzucę na MicroSD?? Nie ma….

 • przem188

  Nie kupię tego dziadostwa, choćby nie wiem co. Obudowa i wygląd jak najbardziej, ale system…

  Co z tego że ładnie chodzi, szybko. Ale ograniczenia, i totalnie nieładny interfejs.

  Kupiłem nową N9. To jest najlepszy wybór ze stajni Nokii, której życzę wyrzucenia konia trojańskiego – Elopa i wzięcie się za rozwój Symbiana i Meego a jak nie – to mogą upadać. Na rynku zawsze gdzieś kupię ich używki – E7, N8 czy N9, które uwielbiam.


reklama