, Newsy Samsung Telefony

Zobacz Galaxy S21 i S21+ pod każdym możliwym kątem! To niezwykłe flagowce

fot. WinFuture

fot. WinFuture

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • beaviss

  Zgadza się pamięta czasy Galaxy nota4 gdzie większość szukała wersji z exynosem 5433 a nie 805 bo była wydajniejsza i taka tez nabyłem. Później dzięki temu , że była to wersja z exynosem udało się dobrze sprzedać

 • wald.geek

  Jeżeli S21+ faktycznie będzie ze szkła, to kupuję od razu, bo wcześniejsze plotki sugerowały, że glasstic będzie zastosowany w s21 jak i s21+, a tylko s21 ultra miał mieć szkło, więc jeżeli to się potwierdzi, to s21+ jest mój od razu :- )

  Zbanowany na „android com pl” przez pająka, bo zabrakło mu argumentów do merytorycznej dyskusji – przejaw bezradności i kompromitacji. Nie polecam tego serwisu.

 • beaviss

  Jak komuś nie pasuje niech nie kupuje, prosta zasada,
  Tak wiem, wszyscy już wiedzą, że nowy exynos to badziew, mimo, że go nie zaprezentowano oficjalnie a gdzie przetestowano, ale zawsze było źle to i tym razem tez tak musi być 🤣, do tego ten plastik, rozdzielczość tylko fhd+, brak ładowarki, 128GB pamięci wewnętrznej w standardzie, brak Jacka, kropka w ekranie i ta cena , co za żenada.
  A tak serio mam to gdzieś, bo i tak wybiorę między s21+ a one plusem 9 pro, wszystko będzie zależeć od testów, bo oba będą świetne, chyba


reklama