W sieci pojawiły się dokładne grafiki ukazujące Galaxy Buds Pro – nadchodzące słuchawki bezprzewodowe stworzone przez Samsunga. Gadżet wystąpi w kilku zjawiskowych kolorach, które przykuwają wzrok.
W toku swoich premier smartfonów Samsung przyzwyczaił nas do tego, że oprócz flagowych telefonów prezentuje także atrakcyjne dodatki, które później lądują w przedsprzedaży. Mogą to być na przykład słuchawki bezprzewodowe z serii Galaxy Buds, które u Samsunga kosztują tyle co dobre smartfony ze średniej półki.
Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Samsung postanowił przyspieszyć prezentację linii Galaxy S21, wraz z którą miały zadebiutować nowe słuchawki. Na ich obudowie znajdziemy zgrabną nazwę Galaxy Buds Pro, a w środku miniaturowe gadżety audio – wiemy, jak mają wyglądać.
Okazuje się, że kształt fasolki w Galaxy Buds Live był na razie tylko eksperymentem, ponieważ Galaxy Buds Pro mają prezentować się dużo klasyczniej. Prosty, owalny kształt oraz kilka rozmiarów nakładek dousznych wystarczy, aby przyciągnąć uwagę – ważny będzie także kolor.
Ostatecznie słuchawki mogą wystąpić w trzech wariantach: srebrnym, delikatnym fioletowym oraz w czarnym. W każdym przypadku w zestawie znajdzie się także przenośne etui występujące w roli powerbanka.
Mobilny bank energii ma mieć ogromną pojemność 500 mAh – to niemal dwukrotnie więcej, niż oferowało etui zastosowane w Galaxy Buds+. Dzięki niemu szybko zapomnimy o ładowarce i przedłużymy działanie słuchawek przynajmniej o kilkanaście godzin.
W kontekście funkcji na pokładzie nie powinno zabraknąć aktywnej redukcji szumów (ANC), która jest pożądanym ficzerem wśród osób poszukujących ciszy.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…