, Newsy Oppo Telefony

Poznaj specyfikację Oppo Find X3 Pro z bardzo dziwnym aparatem

OPPO Reno 4 Pro 5G / fot. gsmManiaK

OPPO Reno 4 Pro 5G / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Adam Filip91

  Tak wiemy że to przebrandowany Reno 5 Pro.

 • wald.geek

  Nie ma pojęcia, jak Oppo zamierza zrobić z niego coś przystającego jakością do flagowca.

  No widzisz, ty nie masz pojęcia, a ja mam. Po pierwsze ilość zagęszczonych pikseli na cal w takich małych matrycach jak w smartfonach, nie ma za wiele sensu i to, że Samsung ma ich aż 108, nie czyni go wybitnym narzędziem do fotografii. Po drugie find x2 pro, już udowodnił, że robi jedne z najlepszych zdjęć na rynku fotosmartfonow. Po trzecie Huawei p40 pro, też ma tylko 50mpx i robi najlepsze zdjęcia ze wszystkich telefonów, a po czwarte w tej kwestii ważniejszy jest po prostu sam rozmiar matrycy, a nie wiemy jakie duże będą te nowe od Sony… Być może 1/1.33 lub nawet 1/1.28 i wtedy byłaby już petarda. Ponad to tutaj kluczową rolę odgrywa przede wszystkim oprogramowanie (soft), oraz sztuczna inteligencja, i tak jak pisałem find x2 pro elegancko sprostał tym wymaganiom, więc o jakość zdjęć bym się nie obawiał w tym przypadku. Fajnie, że będą też nowe matryce, bo możliwe, że uda się z nich wykrzesać jeszcze więcej niż do tej pory. Osobiście uważam, że Oppo pod względem jakości zdjęć zniszczy Samaunga, który w S21 pcha ciągle te same matryce.

  • klausPL

   „No widzisz, ty nie masz pojęcia, a ja mam. Po pierwsze ilość zagęszczonych pikseli na cal w takich małych matrycach jak w smartfonach, nie ma za wiele sensu i to, że Samsung ma ich aż 108, nie czyni go wybitnym narzędziem do fotografii. Po drugie find x2 pro, już udowodnił, że robi jedne z najlepszych zdjęć na rynku fotosmartfonow. Po trzecie Huawei p40 pro, też ma tylko 50mpx i robi najlepsze zdjęcia ze wszystkich telefonów” Tu się zgodzę, mam tego Oppo i mogę stwierdzić, że aparat w czołówce, jedynie P40 jest lepszy od X2 Pro, ale w porównaniu do Iphonów to rewelacja. Iphony 12 robią zdjecia na poziomie P30 czyli dwie generacje z tyłu, więc taki IPhone 13 nie zagrozi X3 Pro i P50.

 • klausPL

  „Oppo Find X3 Pro na pewno nie będzie odpowiedzią na iPhone 12 Mini, bo to kolejna patelnia o 6.7-calowej przekątnej ekranu AMOLED”. Ta cała „patelnia”, którą nie jest, bo będzie podobna do rozmiarów X2 Pro, który posiadam będzie przynajmniej trzymać co najmniej dwa dni bez ładowarki w porównaniu do mikro Iphona, na którym nawet nie da się nic przeczytać ze względu na zbyt mały ekran i baterię trzymającą max jeden dzień pracy.

 • jotek44

  Gdzie ta wspomniana na wstępie SZCZEGÓŁOWA specyfikacja ? W tekście znalazłem raczej wyrywkowe dane !


reklama