, Promocje Wearables

Promocja: smartwatch z pulsoksymetrem (SpO2) i baterią na pół miesiąca za 17 dolarów to świetna okazja

Kospet Magic to bardzo tani zegarek z pulsoksymetrem/Fot. Producenta

Kospet Magic to bardzo tani zegarek z pulsoksymetrem/Fot. Producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Rafał S.

  Kolejny elektrośmieć „za grosze”, w którym wiarygodność pomiarów nie istnieje.

 • GieKa

  Miałem MiBanda. Po miesiącu euforia inteligentnej opaski mi przeszła. Z tego co widzę po znajomych to i tak długo wytrzymałem. Im takie zabawki nudzą się po kilkunastu dniach. Ekscytowanie się liczbą kroków, tętnem, godzinami snu może się znudzić. Tym bardziej jeśli są to liczby dosyć dziwne.

  • Mateusz Laszczka

   Wystarczy korzystać z tego jako zegarka + centrum powiadomień, jednocześnie mają minimalną wagę i bardzo dobrą odporność na wodę. Za 100-150zł to bardzo dobra oferta w porównaniu ze zwykłymi zegarkami, które nie mają prawie żadnych funkcji poza pokazywaniem godziny. Nikt nikomu nie każe cały czas korzystać z wszystkich opcji. Pulsoksymetr o ile pomiar jest rzetelny przyda się głównie osobom chorym(u zdrowych parametr mierzony wysycenia powinien się mieścić w przedziale 99-95%).
   Ja na swoim mi bandzie mam dodatkowo ustawioną datę(przydatne w pracy) i wschody i zachody słońca(fajna ciekawostka). Więc funkcji jest ogrom.
   Za to w kwestii liczenia kroków znam kilka osób, które zmuszają się do wyrobienia tej dziennej normy 8000, co też wg mnie jest pozytywne, kiedy ludzie prowadzą siedzący tryb życia.

   • Rafał S.

    W Honorze Band 5 pulsoksymetr wskazywał pomiar na poziomie 80% o ile w ogóle raczył zmierzyć raz na dziesięć prób. Więc nie ekcytowałbym się,że taki chłam za 60 zł ma tę funkcję,bo tyle tylko,że ją ma. Sprzedałem tego Honora szybciej niż kupiłem.

 • bobok

  Zapewne pomiary będą tak dokładne, że będą mierzyć na odległość nawet po zdjęciu z dłoni…


reklama