, Apple Newsy Telefony

Który iPhone z serii 12 sprzedaje się najlepiej? Niektórzy będą w ostrym szoku…

iPhone 12 Mini_4

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • KK73

  Tak jak już kilka razy pisałem. Nie będzie małych smarftonów bo zwyczajnie się nie sprzedają. A nie sprzedają bo inaczej użytkujemy smartfony. Teraz to wszechstronne urządzenia do wszystkiego a takowe potrzebują powierzchni roboczej do pracy. I tyle. Samsung próbował ale zwyczajnie odpuścił bo nie miało to sensu. Jedynym sposonem są innowacyjne rozwiązania typu elastyczny ekran lub coś innego by w rozsądnym wielkościowo urządzeniu mieć jak największy rozmiar ekrany. Takie czasy

 • Joanna

  Powinni wypuścić dwa rozmiary 5.8 i 6.5 zarówno dla zwykłej 12 jak i Pro. 5.4” to za mało na obecne standardy, a z drugiej strony niepotrzebnie powiększyli bazowego 12 Pro z 5.8” na 6.1”. Zwykła 12, nie pro w rozmiarze 6.5” byłaby na pewno hitem. Kompletnie nie rozumiem dlaczego aby dostać większy ekran trzeba kupować Pro i jednocześnie jaki ma sens produkcja Pro tylko w rozmiarach dużym i jeszcze większym, a chcąc kompaktowego iPhone trzeba wybrać bazową 12 i to w bardzo zminiaturyzowanej jak sama nazwa wskazuje wersji mini, kiedy wcześniej 5.8” 11 Pro sprzedawał się bardzo dobrze, a brakowało szczególnie większej odmiany zwykłego iPhone 11.

  • MrVik

   SE 2020 sprzedawał się dobrze również ze względu na rozmiar. 12 mini ma większy ekran niż SE, a jest mniejszy dlatego Apple oczekiwało, że klienci preferujący kompaktowe urządzenia rzucą się na mini. Tyle, że tu cena jest znacznie wyższa niż cena SE, a do tego SE pokazał się ledwo kilka miesięcy temu, przez co zdążył już zgarnąć część klientów gustujących w małych ekranach.

 • WujekYahoo

  „w USA co najmniej 1099 dolarów”
  Czy to jest kwota z podatkiem?


reklama