, Android Newsy Samsung Smartfony

Galaxy R Style – prawie jak Galaxy S II

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • wafelq

  Kolejny chu*owy szajsung, nic specjalnego w designie, kolejny model nie wiadomo po co, żaden nie wyróżnia się niczym! Projektanci chyba przeciągają tylko rozmiar wzdłuż i wszerz… PORAŻKA!

 • biblok

  Jak ten model pojawi się poza Koreą to będzie zapewne tak samo niszowy jak Galaxy R . Teraz jest do tego S Advence bardzo podobny do reszty . Najlepiej będzie kupić i tak S II , bo pozostałe modele pewnie uzyskają podobne wsparcie co S+ . Teraz największe wsparcie będzie skupione na S III , więc reszta nie mana nie szans . Tylko flagowce Samsunga warto kupić ,bo resztą potem nikt się nie interesuje .

 • arayan

  sert
  Dałeś czadu 🙂 Akurat od zawsze największym problemem Nokii było bezsensowne mnożenie kiepskich modeli zamiast skupianie się na kilku dopracowanych. Doszło to do absurdalnego punktu gdzie nawet już nazewnictwo było niespójne. Jedynym rozsądnym krokiem jaki obecnie Nokia zrobiła jest właśnie ograniczenie liczby modeli, dopracowanie ich i promowanie. Zresztą, sztywna specyfikacja Wingrozy i tak nie pozwala na więcej.

 • sert

  Ucz się Nokio od szajsunga – jeden telefon a ile jego wariacji. A ty nokia głupie 2 lumie na początek, teraz dodatkowo 1,5 (nokię 610 liczę za 0,5 bo to jakiś kadłubek). Ehhhhhh, jednak europejczykom najlepiej sery i wędliny wychodzą……………..


reklama