, Newsy Technologie

Nadchodzi bat na foliarzy? Rząd przeprowadzi w Polsce masowe pomiary częstotliwości 5G

fot. Speedtest

fot. Speedtest

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Isaak

  Nie nic to nie da bo żeby odczytać wynik trzeba wiedzieć co on oznacza.

 • krzysiek siedemgwiazd

  Przecież operatorzy też będą wiedzieć i z mniejszą mocDo takich wartości żeby pomiary wyszły bardzo dobrze
  Ja bym nie dawał żadnych zezwoleń na 5G dopóki na wsiach i malych miejscowosciach nie zrobiom 3G

 • jan kopala

  Przybędą i sprawdza promieniowanie. Proszę bardzo sprawdzić w moim mieście 300 punktów i umieścić w internecie. Czas pomiaru o godzinie 19 do 23. Uwzględnić duże osiedla place zabaw szkoły szpitale przedszkola. Moim zdaniem to sa miejsca w mieście gdzie strach przebywać. Według starych norm wartości sa juz przekroczone. Zwłaszcza jest to w pobliżu ciągów komunikacyjnych. Większość osób nie jest świadomych ze tam jest taka emisja. Co się z tym wiąże. Bo pojawiają się sxyderstwa i stygmatyzowanie. To nie jest poziom dyskusji. Azbest tez nie był szkodliwy. Papierosy to były nie które zdrowe. Rad nie szkodził.

 • jan kopala

  O co chodzi nie podano szczegółów. Przeciez powinny być badania on line. Nie wiele się zmienia to jest fakt news. Tyle punktów na miasto. W moim mieście ma być 7 punktów. Jest 100 stacji. To sa wyrywkowe badania. Emisja zależna jest od obciążenia. Czyli powinna być wykonywana po 19. Operator moze regulować zdalnie emisja. W Polsce nie jest nie prawda ze jest niska. Raporty GIos. Pokazuja wyraźnie ze jest katastrofalna. Proszę spojrzeć w internecie dostępne dane w innych krajach. Wiec o co chodzi

 • Kerto

  Przede wszystkim rząd powinien zacząć takich pomiarów. Normalny człowiek troszczy się sam o swoje zdrowie a nie polega na czyichś opiniach. Technologia 5G nie powstała w Polsce, więc do nas docierają obawy ludzi z innych krajów, które myślący człowiek chciałby sprawdzić. Morawiecki zwiększył normy promieniowania 100x i sama liczba budzi już obawy. Ponieważ rząd jest skompromitowany to zapewnienia jego członków o braku szkodliwości 5G są przez większość lekceważone. Taki portal jak Wasz powinien zamieszczać nie naiwne informacje jak ta, tylko konkretne wyniki badań albo opracowania fachowców. A tego u Was brakuje. Więc zamiast śmiać się z foliarzy błyśnijcie wiedzą, bo pisząc takie artykuły od nich się nie różnicie. Oni są przeciw a Gsmmaniak za.

  • 2115

   Foliarzu, w USA normy promieniowania są jeszcze 1,5 razy większe niż te nowe w Polsce, które w końcu są na poziomie innych państw z UE. Po za tym ŻADNE badania nie wykazały negatywnego wpływu PEM na żywe organizmy, więc co? Nagle mają politycy gadać, że szkodzi, bo głupia ciemnota tego chce? Ogarnij się.

   • Kerto

    Może przeczytaj jeszcze z raz mój wpis żeby pojąć jego sens. Wszelkie sprzeciwy mają swoje przyczyny. Kobiety manifestują w Polsce bo rząd chce zarządzać ich ciałami, podobnie przeciwnicy szczepień obowiązkowych. Jeśli to pojmiesz to może dotrze do Ciebie dlaczego są przeciwnicy 5G.

    • 2115

     Z głupoty. Wszystko co złe jest z głupoty. Już Sokrates o tym mówił. Gdyby człowiek znał wszystko i rozumiał, to takich problemów by nie było. Przeciwnicy szczepień obowiązkowych w większości mają w poważaniu to że zabiera im się wolność osobistą i wolny wybór, tylko są przeciw bo wg nich szczepionki powodują choroby :-). Tak samo z protestami kobiet. W większości protestują turbo lewaki, którym zależy na swoich lewicowych celach, a nie o walce o wolność osobistą.

     • Kerto

      Szczęśliwy z Ciebie człowiek. Wszystko masz poukładane i wszystko rozumiesz, nawet turbo lewaków.

     • Michal Sienkiewicz

      Najpierw zmieniono normy PEM, potem rząd zatwierdził wprowadznie 5G, a teraz jak jest pozamiatane będą badać czy jest szkodliwy. Kpina. Na pewno badania będą wiarygodne. Autor artykułu w chamski sposób traktuje osoby wątpiące w szkodliwość 5G, Wzorcowe dziennikarstwo? Po prostu gówniarstwo. Ciekaw jestem czy zamieszkałby w mieszkaniu w bloku z anteną 5G na dachu?

     • 2115

      Rząd pozwolił na 5G? Czej co? Nikt nikomu nie wydaje żadnego pozwolenia na technologię ciemniaku. Jedyne co to UKE wydaje zgodę na zastosowanie danej częstotliwości na stacji bazowej. Po drugie wolałbym z mieszkać obok z anteną 5G pracującą z mocą 10-40W niż z anteną LTE powieszoną na maszcie kratowym nadającą z mocą 80-100W. Nie ma to jak totalnie nic o danej rzeczy nie wiedzieć ale szczekać najgłośniej, foliarzu.

     • Isaak

      Nie zapominaj o masztach telewizji nazębnej lub radiowej gdzie ich moc jest liczona w MW

     • Isaak

      Tak z przyjemnością przyjmę taki maszt za ok oknem.

     • jan kopala

      Zawsze sa plusy i minusy wiec i zagrożenia. Czemu jest interpelacja w Sejmie posłów Pis. Na ten temat Czyli Oni sa ciemniakami. Tak rozumujac

    • Isaak

     Szczepienia obowiązkowe nie bez przyczyny są obowiązkowe i powszechne.

  • Isaak

   Samochody, komputery, smartfony to tez nie nasza technologia wiec sugeruje zakazać. A z technologii 5G korzystasz już pewnie z 10-15 lat lub więcej, a jak nie korzystasz to powszechnie jesteś pod w polu oddziaływania elektromagnetycznego. Od powszechnych radiolinii przez routery WiFi choć routery i radiolinie najczęściej działają w wyższych częstotliwościach niż 5G. Ciekawe co jak sprawdzisz na jakich częstotliwościach działają telewizja satelitarna XD czy internet StarLink. Nie będę tu mówił o działających radarach, łączności technicznej i wojskowej.


reklama