, Newsy Samsung Telefony

Jeśli to dla tego smartfona Samsung zabił serię Galaxy Note, to ja nie mam nic przeciwko

Fot. LetsGoDigital

Fot. LetsGoDigital

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • HyperQ

  Koniec Note? Koniec Samsunga dla mnie. Bajos!

 • HyperQ

  +1

 • Grzegorz

  Z czystej ciekawości. Do czego Pan stosuje rysik w telefonie?
  Miałem Nota raz w życiu i nie znalazłem żadnego sensownego zastosowania. Do pisania ręcznego się średnio nadawał, do rysunków za mały ekran, do pozostałych czynności był zbędny.
  Powiedziałbym, że potrzebne to jak alarm w multipli, no ale może się mylę.

  • Oskar Skalski

   A ja mam note’a od wersji Note 2 (później Note 3, teraz Note 8). Przez jakiś czas miałem s7 Edge i się go pozbyłem i wróciłem do serii Note. Do czego używam rysika… choćby do takich trywialnych spraw jak pytanie smsow, czy maili czy jakichś dłuższych tekstów. W połączeniu z klawiaturą swipe jest to dużo wygodniejsze niż palcem. Mamusi robię szybkich notatek z wykorzystaniem rysika, co jest naprawdę wygodne. Mam też tablet Note 12.2, już wiekowy ale czasami daję synowi żeby sobie porysował. Btw, szukam jakiegoś fajnego programu z kolorowankami. Przeglądanie stron też jest wygodniejsze, bo po prostu rysik jest bardziej precyzyjny. Ale może jestem trochę „skrzywiony”, bo rysika używałem jeszcze za czasów palmtopów z systemem Windows mobile od połowy lat 2000. Jakiś czas temu miałem zamiar zmienić na note 10 ale cena nie uzasadniała wprowadzonych nowości. Z resztą poza wersją ultra nawet poszli krok wstecz bo rozdzielczość ekranu jest niższa niż w moim Note 8. Jeśli zrezygnują z linii Note to mam nadzieję, że inny producent wprowadzi, bo natura nie znosi próżni. A póki technologia nie stanieje to cena flip’a bezie zaporowa, nie mówiąc o innych wadach.

 • Wojciech

  Ależ to by było dobre. Tyle że wątpię że powstanie w takim kształcie, chyba że w tak kosmicznych cenach że i tak mnie się nie skuszę.

 • jotek44

  Seria Fold, to Fold a Note to Note i żadna alternatywa nie zastąpi tej serii.

 • mitpio

  No to będzie moje kolejne „dziecko” po Note 10 plus


reklama