, Promocje

Promocja na najlepszy smartwatch Xiaomi za drobne! W tej cenie nie ma sobie równych

Haylou-solar-smartwatch-a

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jordi

  Bez sensu zamawiac z waszego arta skoro na allegro sa po 129zl z SMARTem…

  https://alle…9636498590

 • Marek Matusiewicz

  A jak się intaluje apki na tym smartzegarku?

 • Dejw

  Okazja? Taka sama cena na allegro (wysyłka z Polski, legalnie zapłaconym vatem) cały czas w tej samej cenie.

 • łysy

  Gearbest to oszuści. Nie wysyłają przesyłki. ODRADZAM. Kto nie wierzy niech sprawdzi tą przesyłkę vr350371577yp. Wysłana na niby 4 września.

  • Konrad Sowa

   Gearbest, podobnie jak alliexpress czy Amazon to zbiór mniejszych i większych sklepów i sprzedawców. Sama platforma ustala pewne zasady i utrzymuje serwery.
   Jak coś wysłano i wciąż nie przyszło to:

   Czy jesteś pewien, że minął termin? Nieraz miałem 90 dni na wysyłkę i choć większość przedmiotów przychodziła przed terminem to z raz czy dwa czekałem dłużej.

   Po drugie: jest pandemia, przesyłki są opóźniane.

   Po trzecie: masz funkcje kontaktu ze sprzedawcą i sklepem oraz możliwość zwrotu kasy przez gearbest. Zwłaszcza gdy minął termin wysyłki. Korzystałeś? Wątpię.

   Po czwarte: wybrałeś priority line, czy najtańszą dostawę? Jeśli najtańszą to do kogo masz pretensje?

   Wnioskuj o zwrot kasy i tyle. A na przyszłość używaj priority lane 🤷 a nie płaczesz po internecie z powodu własnej ignorancji

   • Lech Mikulski

    Potwierdzam, używają jeszcze takiego myku że wysyłają przysłowiową cegłę zamiast zakupionego towaru, a później powołują się na numer dostarczonej przesyłki, że towar dostarczyli.
    ODRADZAM!

   • łysy

    O którym terminie dostawy mówisz? Bo były już trzy i teraz jest już ten ostatni z ostatnich. No chyba że będzie jeszcze jeden ostatni z ostatnich i ostateczny termin dostawy.
    2.Jasne pandemia, jakoś rachunki cały czas przychodzą terminowo.
    3. Więcej wiary w ludzi, ale jak pozjadałeś wszystkie rozumy to powinieneś wiedzieć, że jestem w kontakcie z tymi złodziejami. Rozmowa z nimi to jak ping-pong z ctrl+C i ctrl+v.
    4. Mądralo. Przesyłka jest priority line. Błyśnij kolejną mądrością tylko nie jak żarówki z chin.
    Ignorancie ogól wąsika bo kapie Ci mleko.

    • Konrad Sowa

     Termin dostawy na gearbest jest jeden. A przynajmniej zawsze jest jeden z każdego sklepu z jakiego kupowałem. Bo gearbest to platforma dla sklepów.
     Rachunki przychodzą ci z Chin? Jeśli tak to poproś gearbest by wysłali ci sprzęt z rachunkami.
     Zdarzyło mi się korzystać ze zwrotu kasy. Żadnego ctrl c i ctrl v nie było, krótko i na temat była kasa zwrócona zaraz po terminie dostawy. Który jest jeden. Zawsze.
     Reszty nie skomentuje, bo chamstwo wychodzi jak widać 🤷

     • łysy

      Chamstwo? Dobrze, że zauważyłeś. Bardziej chciałeś zdezawuować moją osobę niż opisaną sytuację. Zawsze odpowiadam chamstwem na chamstwo.
      Termin jest jeden ale różny, spoko. Priority line miało określony przez sprzedawcę termin dostawy na 15-25 dni roboczych. Po ich upływie powiedzieli, że jednak 40 a teraz, że do 16 grudnia.
      Rachunki? Zarzucilem haczyk bez przynęty a ty się na niego złapałeś. Teraz wszystko jest przez coronę. Nawet kochanka zaszła w ciążę przez coronę.
      Nie chce mi się pisać o obsłudze. Żenada.

      Mam prośbę do wszystkich , którzy zrezygnują z zakupu u tych oszustów i złodziei- NAPISZCIE komentarz, zrobicie mi dzień 🙂

     • Konrad Sowa

      Proszę proszę, na chamstwo chamstwem. Widzę wychowanie level ulica.

      Jeśli nie dotrzymano pierwszego terminu to żądasz zwrotu kasy. Miałem tak w lipcu. Kasa przyszła. Tyle na temat. Jak się zgadzasz na drugi termin to jesteś naiwny i sam sobie winny.

      I nie, nie wszystko dziś się dzieje przez wirusa, ale widocznie ty z tych co to są anty na cały świat.

      I żaden chaczyk z tymi rachunkami. Bez sensu porównujesz świstek papieru wysłany w danym kraju z transportem przez pół świata. Jakbys nie zauważył – to był sarkazm. O wysyłce paczki z rachunkami. Ale widocznie nie zauważyłeś.

      I po raz kolejny powtarzam – gearbest to platforma. Masz tam setki sprzedawców i sklepów. Tak jak na alli, Amazon czy portalach aukcyjnych. A ty wciąż, że oszuści… Jedyny oszust to może być ten konkretny sprzedawca. Który to już raz to się tobie powtarza?

     • łysy

      Lepsze wychowanie ulicy niż jak w twoim przypadku żadne. Próbujesz kogoś obrazić ,a gdy dostaniesz odpowiedź z płaczem lecisz do mamusi co by przytuliła i nosek ze smarków wytarła.
      Żądasz zwrotu i otrzymujesz odpowiedź, że ostateczny z ostatecznych (ten najostateczniejszy) termin upłynie już za chwilę i musisz poczekać.
      No i widzisz. Gearbest to oszuści współpracujący ze złodziejami. Bo to platforma ze setkami sklepów i sprzedawców i tak jak napisałeś, zażądałem zwrotu pieniędzy. W odpowiedzi dostałem kolejny termin, na który się nie zgodziłemi. Oni na to, że mają to gdzieś bo termin dostawy jeszcze nie minął.
      Napiszę jeszcze coś bezpośrednio do ciebie pajacu, waż słowa i nie oceniaj nikogo bo usłyszysz coś o sobie.


reklama