, Newsy OnePlus Telefony

Nowy OxygenOS Open Beta dla flagowców OnePlusa. Ma ważne poprawki i aktualizacje!

OnePlus 8 Pro / fot. gsmManiaK

OnePlus 8 Pro / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Sielski

  Mam i jest niebo lepiej…a tak na marginesie jest już render OnePlus 9 pro… Mix 8t i 8 pro… Czyli znamy już wygląd wszystkich najważniejszych flagowców na 2021… Nuda … Chyba zostaje przy 8 pro… Ip12 najładniejszy ale bez 120hz ciężko się używa jak się siedzi na 8 pro…

  • 2115

   Zależy o jaki render ci chodzi. I czy ten prawdziwy.. OnePlus 9 Pro to Oppo Find X3 Pro. Różnić się będą tylko aparatami, pojemnością baterii i mocą ładowania indukcyjnego. Spodziewać się należy:
   -ekranu typu waterfall
   -QHD 144 Hz
   -SD 875
   -łączności WiFi 6E
   -ładowania 125W
   -aparatu przedniego pod ekranem
   Powiem ci tak, jak patrzę na jeszcze niekompletną specyfikację 9 Pro to już wiem że sprzedam swojego 8 Pro, bo w porównaniu do 9 Pro, nadaje się on jedynie do śmieci. Zmian jest AŻ tak dużo. Ale co ja się produkuję, jak ty uwzględniasz iPhona 12, bo jest ładny 😂.

   • bogymen

    Z całą pewnością aparatu nie będzie pod wyświetlaczem a w postaci wyciętego otworu, jak do tej pory. Stawiam, że ta innowacja zagości w serii T pod koniec przyszłego roku, lub w jednym z „ekskluzywnych” modeli tegoż producenta, co do reszty bardzo prawdopodobne.

   • Robert K.

    O gustach się nie dyskusje, ale wychodzi na to, że ja się nie znam, bo dla mnie, subiektywnie iP12 wygląda tak samo, jak reszta, czyli nijak.


reklama