, Oppo Telefony Testy

Test OPPO Reno 4 Z. Czy to najlepszy średniak z 5G, jaki możesz kupić?

OPPO Reno 4 Z 5G / fot. gsmManiaK

OPPO Reno 4 Z 5G / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Maciek Gajver

  Bubel z IPS za 1800 zł i Medias*item. Kto to kupi 😀

 • Eskimos 69

  Czekam na smartfon do 5.2 caly z 5g do maks 1200zł… ale chyba się nie doczekam.

  • LinekPark

   Proporcje. Dawne 5 to dziś bardziej 6.

 • Franek Flo

  Nie rozumiem, dlaczego ten ekran IPS dostał notę 9, a Oppo Reno 3 pro z genialnym ekranem Oled u Was w recenzji dostał notę 8.5. To jakiś nieśmieszny żart. Te 2 ekrany dzieli przepaść, lata świetlne, oczywiście na niekorzyść Reno 4 Z. Kontrast, odwzorowanie kolorów, kąty, jasność, wszystko przemawia za ekranem Oled z Oppo Reno 3 pro. Już jestem ciekaw i czekam, jaką notę dostanie sporo lepszy aparat z „rodziny” Oppo, model Reno 4, skoro ten najmniej udany z serii 4, dostał ocenę 8.3.
  P.S. skoro ten plastikowy telefon za jakość dostaje notę 9, to flagowce perfekcyjnie wykonane ile powinny mieć 12 czy 15?

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Ocenę ekranu pozwoliłem sobie zweryfikować 🙂
   Co do oceny jakość, to u nas jest ona składową nie tylko samego wykonania, ale także wyposażenia i jego jakości jako całość

 • LinekPark

  Konkurecja jest za mocna dla niego. Jest jeszcze 1+ Nord przecież. Oppo niepotrzebnie dało go do serii Reno 4, bo nie pasuje do tej serii. Różni się nawet wyglądem od pozostałych modeli serii. Powinien być oddzielnym modelem ze stereo, oledem i ois. Mógłby wtedy kosztować jakieś 2299 i nikomu nic by nie przeszkadzało.


reklama