, Apple Newsy Telefony

Bateria iPhone’a 12 mini przetestowana! W gry to długo sobie nie pograsz…

fot. Apple

fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Anonim

  Nic nie poradzę na toksycznych użytkowników, niestety. To jest tylko sprzęt i jak wszędzie są błędy, wpadki itd. Wszystko się może zawiesić. W moim wypadku przez ponad dwa lata używania raz mi się zawiesił tak że nie mogłem odebrać połączenia, po rozłączeniu z Bluetooth samochodu nie było słychać dźwięku multimediów i pewnie jakieś inne drobne błędy by się znalazły ale w ogólnym rozrachunku jestem bardzo zadowolony i nie żałuję wydanych pieniędzy. Nie latam co roku za nowym sprzętem i nie uważam żeby ktoś mnie ruch*ł na kasę

 • Robert K.

  Miała być rewolucja, a nie ma ewolucji. Słaby czas pracy, aparaty średnio, do tego zielony ekran, nie ma co, zaszaleli.

  • Anonim

   Aparat w 12 to czołówka foto w telefonach. Szkoda że nie wspomniałeś o większej ilości zieleniejących flagowców z tego roku.

   • Robert K.

    Coś słabo ta czołówka wyszła w testach, nie jest źle, ale miejsca na podium też nie ma.
    Te zieleniejące zostały „naprawione”, aktualizacją, ale żeby w marce „premium” takie wpadki?

    • Anonim

     Nie wiem na jakich testach opierasz swój ranking, jeśli na DxOMark to Samsunga na podium też nie ma a jednak ma jeden z lepszych aparatów. Dla mnie aparaty w telefonach mają już tak wyrównany poziom, że ciężko nie być zadowolonym z jakości zdjęć.
     Oczywiście, że w żadnym telefonie nie powinno mieć miejsca zjawisko zielonych ekranów ale tu pewnie tak samo naprawią to aktualizacją. Zabrzmiało to tak jakby tylko w iPhonie był ten problem, a występuje to tak samo w droższych telefonach jak i tych tańszych.

     • ANdrzej

      Jak ci się zielony ekran w jakims telefonie z androidem nie podoba to kupujesz inna marke. Jak ci się nie podoba w apple, a chcesz iosa to zostajesz na lodzie. Rozumiesz w czym problem ? Apple nie wybiera sie jako konkuretna do innych marek, tylko dla IOSa. Android ma konkurencję i mozna przebierac, w przypadku IOSa jestes skazany na te kłamliwą firme jaka jest apple.

     • Anonim

      A Ty rozumiesz, że nie każdy egzemplarz ma zielony ekran. To nie jest tak, że idziesz do sklepu i już wiesz przed zakupem że ma taką wadę. Jeśli to jest tylko problem w sofcie to za jakiś czas pewnie to naprawią.

     • Robert K.

      Oczywiście, że naprawią, bo na bank jest to wina softu.

     • Robert K.

      Nie chodzi, jak zabrzmiało, chodzi o fakt, że użytkownicy IPhone naśmiewają się z innych urządzeń flagowych z Androidem na pokładzie, gdy cokolwiek się wydarzy, chwaląc przy tym pod niebiosa japko, a takie same problemy występują i tutaj, więc co to jest? Wyjaśnie: hipokryzja w najczystszej postaci, jeśli można tak określić maksymalną skalę tego objawu. W kwestii testu,
      DxO jest najmniej wiarygodną grupą ludzi, którzy czekają jedynie na zasilenie konta odpowiednią ilością zer, by aparat produktu od takiego producenta zdeklasował naprawdę dużo lepsze aparaty innych producentów.

     • Anonim

      Oczywiście, że są fanboye Apple ale takich samych znajdziesz w świecie Androida. Hipokryzja występuję w każdym środowisku. Ja nie naśmiewam się z wpadek innych producentów bo wiem, że każdemu producentowi się zdarzają. Od lat są te same wojenki Android vs iOS. Po co to? Wiem, że iPhone nie jest najlepszym telefonem ale korzysta mi się z niego po prostu wygodniej, nie przypisuję temu żadnej ideologii czy kultu. Używajmy co dla nas lepsze i nie patrzmy na innych.
      DxOMark też nie ma w moich oczach większego znaczenia, odkąd wiem za co punkty potrafią dać. Tylko napisałeś, że nie jest na podium a wiem że tam ma chyba 4 miejsce. W innych miejscach recenzenci dobrze oceniają ten aparat i jak dla mnie to ocena zdjęć zależy od osobistych preferencji oceniającego.

     • Robert K.

      I tak właśnie powinna wyglądać konwersacja dwóch stron, użytkowników systemów odpowiednich dla ich preferencji.
      Mam dokładnie takie samo podejście do tematu, jak Ty, ale czytając idiotyczne komentarze, prowokujące do gównoburzy od obu stron, pełne inwektyw, to samo przez się, najzwyczajniej w świecie, łapie za „pióro” i krślę ripostę, czy potrzebnie? Pewnie nie.
      Dzięki za miłą „pogawędkę”. Pozdrawiam.

     • Anonim

      Hipokryci z tych dwóch stron drażnią mnie tak samo.
      Dzięki i również pozdrawiam😉

    • beaviss

     Niestety nie zostały, mój S20+ 5g, nadal świeci na zielono jak to było na początku gdy go kupiłem, ale mi to nie przeszkadza

     • Robert K.

      A to niespodzianka. Zazwyczaj aktualizacja softu eliminowała poświatę, robiłeś coś z tym poza oczekiwaniem na aktualizację?

     • beaviss

      Nic nie robiłem w tym temacie , ponieważ by to widzieć muszą być spełnione specjalne warunki a te zdarzają się bardzo rzadko.
      Zjawisko zielonek poświaty jest umnie na tyle małe, ze nie przeszkadza. Owe zjawisko potęguje 120hz, z którego nie korzystam ze względu na baterię. Korzystam z ustawien 60hz i rozdzielczości 1080 x 2040, głównie wifi, SoT 5,5 do 6h . Dla mnie to ładownie co 1,5 dnia. Ogólnie spoko, ale drażni to, że nie mogłem sobie wybrać modelu ze sd865 , który jest zdecydowanie lepszy pod względem zarządzania energią. Najgorzej było w lato podczas korzystania tylko z lte i 120hz wtedy Sot to 1,5 do 2h.

     • Robert K.

      Skoro nie zauważasz wad, to spoko. Drażni natomiast fakt, że w tej klasie, za takie pieniądze nie powinno być tego typu usterek. Jakkolwiek były by one niezauważalne.


reklama