, Promocje

Wielka bitwa promocji: Polska vs Amazon. Która oferta kusi Cię bardziej?

Samsung Galaxy Note20 Ultra / fot. gsmManiaK.pl

Samsung Galaxy Note20 Ultra / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Robert K.

  Tak kształtują się ceny Note10+. Oczywiście są to ceny, które mogą ulec zmianie, póki co, ten Note wart jest zainteresowania. https://uplo…0fcf3f.jpg

 • Robert K.

  Napisałem (po roku) „MOŻNA kupić”, a nie że kupisz. Od tego są promocje w sklepach z różnych okazji w roku. Nie powiesz mi, że nie śledzisz cen, dla przykładu Galaxy Note 10+, kupiłem za 4299, teraz możesz dostać ten świetny telefon za 2899, (minął rok od premiery)
  Jest różnica w cenie?
  Poza tym miałem na myśli jakiejkolwiek urządzenie.

 • Qba

  Ciekawe jakie ceny będą na Amazon.pl

  • Adam Filip91

   Coś długo ten Amazon wchodzi do Polski, bo wersji PL nadal nie ma 😀

   • Qba

    Do Black Friday jeszcze 11 dni

 • 👽Alien 🛸

  Wszystko ładnie, pięknie, flagowo i nagle… bum bum bum… i nie jest to cieszynka Krzysztofa Piątka po strzeleniu gola … tylko czar pryska na widok Exynosa 990…😕

  • Robert K.

   Nieszczęsny E990 🙄 sam N20U, to znakomite urządzenie, szkoda, że Samsung tak dał ciała z tym Exynosem.

   • 👽Alien 🛸

    Szkoda. Ale może to ostatnia taka wpadka w historii 😉 A nowe Exynosy to tylko potwierdzą. Zobaczymy.

    • Robert K.

     Raczej ostatnia. Wiesz Samsung nie może pozwolić sobie na powtórkę z rozrywki w specyfikacji z felernym Exynosem, osobiście o tyle jestem wyrozumiały i cierpliwy dla błędów Samiego, o ile zrozumiał, że było ich za dużo.
     A sam widzisz, jak Samsung zaczął prokonsumencko podchodzić do swoich fanów i nie tylko ich. E2100 na pewno będzie lepszy od poprzednika, bo Sam wreszcie zrozumiał, że sam nie stworzy procesora na wzór SD i to jest progres. Aktualizacje? Fenomenalne wsparcie, duże – trzyletnie aktualizację systemu, plus długie wsparcie aktualizacjami poprawek zabezpieczeń, który producent w tak krótkim czasie pokazał, że słucha swoich klientów?
     Jeśli S21U zastąpi linie Note, dosłownie, nie tylko ze wsparciem dla rysika, ale z ulokowanem go w taki sposób, jak w chwili obecnej jest to wykorzystane w Note, to może to być mój następny „Note”.😊😊😊

     • 👽Alien 🛸

      Mój też 😉 …ale za 2-3 lata 😅

     • Robert K.

      I wciąż będzie to topowa jednoska. Nawet za dwa, trzy lata. 😁👍

     • Karpiuldz

      Jednostka tak….tylko szkoda że już bez aktualizacji. Tak jak ja mam note 8 kupionego za wiadra pieniędzy i już od dawna nie dostaje ani nowego androida ani nakładki. Mi osobiście teraz na tych aktualizacjach zależy bardziej niż na wykresach benchmarków…Widać że producenci poszli po rozum do głowy i widzą że nie mogą wołać za telefon 5000 i porzucać go po max 2 latach. DLatego ludzie decydują się na iphony bo mimo że kupisz 3 letni telefon to wiesz ze jeszcze długo będą aktualizacje.

     • Robert K.

      Przecież, nazwijmy go Note 21, wyjdzie z Androidem 11 i nakładką One UI 3.0, do tego trzyletnie, duże wsparcie aktualizacjami, czyli teoretycznie zakończy na Androidzie 14, do tego dalsze wsparcie poprawkami zabezpieczeń. Spokojnie trzy, czy cztery lata można użytkować taki sprzęt bez większych problemów.

     • Karpiuldz

      No jeżeli kupisz go dzisiaj za ponad 5000zł to tak. Jeżeli poczekasz 2-3 lata aż stanieje to wtedy dostaniesz telefon który nie dostanie już aktualizacji albo dostanie jedną( o akt. zabezpieczeń nie mówię)

     • Robert K.

      Przecież mija się to z celem. Tak naprawdę po roku już można kupić w świetnej cenie jakiekolwiek urządzenie w tym przypadku Samsunga, to jest różnica w cenie około 1,5K, do tego jeszcze dwa lata dużego wsparcia. Mało kto czeka dwa, czy trzy lata po premierze decydując się na kupno, bo już w tym czasie w ofertach są nowsze modele. Reasumując, sam decydujesz, czy chcesz mieć te wsparcie, czy zadowolić się poprawkami zabezpieczeń.


reklama