, Newsy OnePlus Telefony

Oto grafiki przedstawiające zgrabnego OnePlus 9! Podoba Wam się?

OnePlus 9 rendery/ fot. 91mobiles

OnePlus 9 rendery/ fot. 91mobiles

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Zdzisław Fąfalski

  A nie macie wrażenia że render lub koncept czegoś mniejszego, np na wzór OP X? Miałoby być mniej aparatow we flagowej 9-tce niż w OP8? Myślę że po debiucie iPhone 12 mini Chińczycy pracują w pocie czoła żeby coś na wzór tego skleić 😉 Dobrze bo mam serdecznie dość patelni zamiast smartfona.

 • zinisok

  Ta patelnia na plecach to moim zdaniem strasznie kulawo wygląda.. no i OP traci wyróżnianie się wśród innych producentów przesuwając wyspę z centrum do boku.

  • bogymen

   Oneplus przestaje być firmą, którą był i pozbywa się ostatnich atutów, jakie udało mu się wypracować przez te wszystkie lata na własne życzenie. Ich bardzo ceniona nakładka również idzie w stronę samsungowej. W swoich nowo zaprezentowanych tańszych produktach ten producent, który niegdyś cieszył się jednym z najlepszych wsparć oprogramowania zapewni jedynie JEDNĄ dużą aktualizację androida i dwa lata na poprawki bezpieczeństwa. Konkurencyjne firmy aby uatrakcyjnić swoją ofertę przedłużają wsparcie oprogramowania z dwóch do trzech lat natomiast oneplus skraca jej długość. Mam szczerą nadzieję, że odbije się im to w postaci słabszych wyników sprzedaży!

 • NMCNMM

  oneplus to shit jakich mało, z generacji na generację coraz gorsza jakość hardware. a cudowne wsparcie od 2 lat naprawia czujnik zbliżeniowy z którym są problemy od oneplusa 7 już. no, ale ważniejsze jest, że snapdragon najnowszy xD

  • zinisok

   Ja mam bardzo dobre doświadczenie z supportem OP.

   Reklamowałem OP3 jeszcze gdy pojawily się pierwsze problemy z odklejaniem się soczewki aparatu i wszystko w mniej niż tydzień zostało załatwione. Tak samo ostatnio ukruszyłem ekran i też skontaktowałem się by to załatwić. Już po gwarancji ale poszło równie sprawnie.

   Więc widać, że support OP działa – może Ty akurat masz pecha ;/

   • NMCNMM

    ale mamy 2020, wnet 2021 rok, a nie 2016. wiedziałeś o tym?

    • zinisok

     Ciekawe skąd wyciągnąłeś 2016.. może by podciągnąć go pod swoją tezę? Korzystałem z supportu w 2017 i 2020 (miesiąc temu) – nadal działa bardzo dobrze…

     • NMCNMM

      telefony nowe nie są takie, jak te z początków. do 3t się starali przecież, do 5t bym nawet powiedział. od 6t+ to już jest z generacji na generację coraz większy syf. a miałem 6t, mam 7t, i dziś jadę oddać syf zwany 8t. support i wsparcie nie istnieje w nowych modelach. i mówię o rzeczach typu aktualizacje, naprawa błędów, a nie serwis.


reklama