, Areny i porównania Redmi

Porównanie trzech smartfonów z serii Xiaomi Redmi Note 9. Który z nich warto kupić?

Redmi Note 9s,Redmi Note 9, Redmi Note 9 Pro / fot. gsmManiaK.pl

Redmi Note 9s,Redmi Note 9, Redmi Note 9 Pro / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • DeeJay Seenoos

  jeszcze Jak bym wiedział jak wykorzystać kupon i gdzie wpisać to było by super:d

 • Eskimos 69

  Przez notche (wyglądające jak martwe piksele) każdy z tych smartfonów jest dla mnie bezwartościowy.
  Nawet gdyby mi płacono za ich posiadanie, to bym tego nie chciał…

 • Mateusz Laszczka

  Zależy czego kto potrzebuje. To co dla ciebie jest wyciekiem podświetlenia, to dla mnie nie istnieje, bo na zdjęciach po prostu nie potrafię tego dostrzec. Może jakbym miał dwa modele, jeden z wyciekiem, a drugi bez, to by mi zrobiło różnicę, ale jeśli nie mam porównania i nigdy bym na to nie zwrócił uwagi(pewnie tak jak większość osób) to co za różnica? Oczywiście nie bronię tutaj słabej matrycy, jak to określiłeś, bo producent nie powinien pozwalać na żadne tego typu wady, tylko chcę zwrócić uwagę, że nie wszyscy postrzegają cechy smartfona jak ty. 🙂

 • Wodzu

  Wymienie swoje redmi note 5 pro na jakis nowszy model jak zaczna robic bez dziury w ekranie na aparat. Tak ciezko? Na razie mi sie nie spieszy, dwa lata bez problemu, ale akumulator juz nie ten co na poczatku. Spadla wydajnosc przez aktualizacje (momentalinie o 30%) i przez 2 lata uztkowania.

 • Łodzianka30

  Ja mam 9 pro i aktualnie na najbliższe 2, może 3 lata nie planuje wymiany. Warto stówę dołożyć i cieszyć się porządną wydajnością i NFC

 • mcz⚡

  RN9S od razu powinien być skreślony na starcie ze względu na brak NFC. Przypomina „stare dobre czasy”, gdzie w średniakach Xiaomi brakowało NFC. Tym bardziej, że nawet Redmi 9C z najniższej półki ma NFC. Lepiej już brać Redmi Note 8 Pro, jeśli jeszcze gdzieś jest dostępny albo poczekać na następców.

  • Eskimos 69

   Rok temu kupiłem Mi9, mam nfc, ale ani razu nie użyłem, ale za to często używam ładowania indukcyjnego co bardzo mało smartfonów posiada.


reklama