Samsung zasłynął z kilku poważnych wpadek dotyczących swoich flagowców, od kultowego wybuchającego Galaxy Note 7 na łamiącym się Galaxy Fold kończąc. Właśnie pojawił się kolejny problem, który tym razem dotyczy ładowania smartfonów Galaxy S20 Ultra i Galaxy Note 20 Ultra.
Spis treści
Użytkownicy tych urządzeń donoszą, że ich telefony mają problemy z ładowaniem bezprzewodowym. Zaczęły się one pojawiać po najnowszych aktualizacjach oprogramowania. Z dnia na dzień przybywa właścicieli Samsungów, którzy zaobserwowali u siebie ten problem.
Użytkownicy skarżą się przede wszystkim na to, że ładowanie bezprzewodowe jest stale przerywane co kilka sekund. Okazuje się, że ta przypadłość nie występuje podczas korzystania z oryginalnych ładowarek bezprzewodowych Samsunga, a jedynie z ładowarek innych firm.
Co ważne, użytkownicy twierdzą, że jeszcze niedawno bez problemu mogli ładować swoje smartfony ładowarkami, które nie pochodziły od koreańskiego producenta.
Nie wiadomo do końca, która aktualizacja powoduje tę usterkę, najprawdopodobniej jest to update wrześniowy lub październikowy.
Ci, których dotknął ten problem, próbowali samodzielnie go usunąć poprzez ponowne uruchamianie urządzenia czy przywrócenie ustawień fabrycznych smartfona. To wszystko niestety na marne.
Tak naprawdę nie wiadomo ilu urządzeń dotyczy ta usterka, ze względu na to, że nie wszyscy korzystają z bezprzewodowego ładowania. Nie wiemy też jeszcze, kiedy Samsung planuje usunąć ten problem. Patrząc na to, że niezadowolonych użytkowników wciąż przybywa, firma powinna postarać się wypuścić nową aktualizację jak najszybciej.
https://www.gsmmaniak.pl/1181347/samsung-galaxy-s21-ultra-120-hz-qhd/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Smartfony marki Motorola często są oferowane w bardzo konkurencyjnych cenach. W tym przypadku ceny zostały…
Azjatycki Asus kojarzy się głównie z laptopami, ale oferuje także udane smartfony. Wśród nich są…
Nawet złodzieje smartfonów nie są zainteresowani smartfonami z Androidem. Nawet Samsung odpada – dla nich…
Premiera POCO F8 Ultra w Polsce odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Przed tym terminem…
Już pod koniec listopada w aplikacji mObywatel pojawią się kolejne nowe dokumenty. Tym razem skorzystają…
Samsung Galaxy A57 5G zadebiutuje z szybszym ładowaniem od Galaxy S26 i jak co roku…