, Promocje

Brawurowa promocja: LG Velvet w najlepszej cenie, a do tego z prezentami!

LG Velvet / fot. producenta

LG Velvet / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Wojciech Staszczak

  super promocja play, wpis sprzed 2, a od wczoraj v60 nie ma…

 • LinekPark

  Szkoda, że dziś święto i decyzję dostanę jutro. No ale myślę, że Velvet to obecnie najlepsza opcja w tej cenie.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Z własnego doświadczenia powiem, że jeśli ktoś nie poluje na najmocniejsze w tej cenie podzespoły, to masz rację 🙂
   Jedyne, z czym sam mam problem, to aparat, a właściwie ustawianie ostrości w słabym świetle – bez ręcznego ustawienia poprzez zwykłe puknięcie jest z tym mocno średnio

   • Martina Neumayer

    I będzie średnio, ponieważ oryginalna aplikacja aparatu pochodzi z czasów, gdy nie było jeszcze api v2.5. Jedynym, co obsłuży poprawnie tą funkcję jest XCamLG, ale on wymaga dostępu do api na poziomie root. Można jeszcze spróbować przeszczepić aplikację z któregoś modelu z serii V, ona ów dostęp posiada ootb.

 • Solstice

  Kusi, oj kusi ten Velvet.

 • Martina Neumayer

  Fuk this! To już wolę sobie przywieźć bezpośrednio z fab’u, ewentualnie kupić wersję koreańską lub tajwańską, które obsługują najszersze zakresy standardów sieci, a do tego są jakościowo o parę półek wyżej od tych dostępnych w pl.
  Szkoda, że nie wspomniano o bloacie operatorskim oraz ponad półrocznym opóźnieniu w aktualkach, jak to ma miejsce w urządzeniach brandowanych.
  Cena to w dzisiejszych czasach nie wszystko, a nawet ona nie jest aż taką atrakcyjną.

  • kyjgel

   Ja jak i moja żona mamy telefony kupione w Play. Z bloatware nawet tapety nie ma, aktualizacje wydawane są bez opóźnień.

   • Martina Neumayer

    Zawsze są opóźnienia względem fabrycznych. Żaden op na tej planecie nigdy nie zrobi swojej w tym samym czasie, co producent, bo jest to po prostu niewykonalne.
    Poza tym sama jakość elementów wewnątrz urządzenia już dla mnie jest mocną „czerwoną lampą”. Także.. dziękuję, ja sobie postoję z dala.


reklama