, Apple Newsy Słuchawki

Apple ma świetny sposób na wyciągnięcie kolejnych pieniędzy od użytkowników!

fot. Apple

fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Siara

  „Do tego dochodzi uznanie, ponieważ wiele osób pochwaliło działanie Apple na rzecz ekologii”.
  W ramach „ekologii” Apple zaleca zakup nowych ładowarek, bo stare niekoniecznie będą współpracować właściwie z tegorocznymi iPhone’ami. A każda ładowarka swoje pudełko, więc zamiast jednego, będą dwa. Ze słuchawkami już trzy. I na tym polega „geniusz” Apple’a, że potrafi jak nikt wciskać kit. Osobiście mnie nie przeszkadza brak ładowarek w smartfonach, bo i tak korzystam z innych, ale tylko kiedy producenci trzymają się ogólnorynkowych standardów.
  „Apple często wyznacza trendy- czy tak będzie i tym razem? Bardzo możliwe jest, że już niebawem u producentów smartfonów z Androidem również nie znajdziemy tych dodatków w pudełku”.
  Tu nie trzeba być jasnowidzem. „Ćwierkają wróbelki od rana”, że może tak już być w kolejnym modelu Samsunga (S21 czy jak tam mu będzie). Ale nie ma w tym nic dziwnego, bo „strategia” Samsunga polega na tym, że w pierwszym roku się z Apple’a śmieje, a w drugim kopiuje. Żeby jeszcze inne rzeczy tak potrafił od „Jabłka” skopiować, a nie głównie rozwiązania antykonsumenckie.

 • Michał

  Wina Tusk….. Apple.

 • m7pa

  Można się wyśmiewać z pazerności Apple, „jeleni” przepłacających za wykastrowane produkty ale ostatecznie te niekorzystne zmiany są kopiowane przez innych producentów. Tylko czekać jak w Samsungach nie będzie ładowarek i słuchawek.

  • ipkis

   Jak widać, że ludzie i tak kupują to reszta producentów idzie za Apple

 • Robert K.

  Oby inni producenci nie kopiowali tych „genialnych” pomysłów Apple.

 • VC89

  Wreszcie ktoś nazywa rzeczy po imieniu 🙂

 • Łukasz

  Jaka to ekologia? Wcześniej wszystko było w jednym pudełku, dostarczone jednym transportem. Teraz każda rzecz ma wlasne opakowanie i dostarczane jest osobno.

 • Ghosteck

  To żadna ekologia, tylko zwykła pazerność. Apple to pikuś. Gorzej, gdy Tesla podłapie temat 😂
  Czego to firmy nie robią dla swoich szanownych klientów 😁


reklama