, Apple Newsy Telefony

iPhone 12 i 12 Pro przetestowane w AnTuTu. Liczyliśmy na coś więcej…

tapety iphone 12

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Gloom666

  I jak tu żyć? Antutu pokazuje jedno, Geekbench pokazuje drugie. Jedyne co z tego wynika to to, że przez rok będzie powód do zadymy w komentarzach 😁

 • Wiktor

  To prawdopodobnie tylko kwestia oprogramowania. Możliwe że wyjdzie nowy iOS np 14.1 i wynik podskoczy do oczekiwanego poziomu np. 700tys.

 • 2115

  Nie. SD875 ma kosztować mniej od SD865. 10 dolarów dokładnie. MediaTek nie znaczy nic i długo na rynku flagowców jeszcze nic będzie znaczył. Jestem wręcz przekonany że wszystkie flagowce 2021 będą mialy tego Snapa, wiesz czego? Ładowanie 100W+, czyli Q.C. 5.0 i technologie poszczególnych producentów oparte o nie. Nie ma Snapa, nie ma technologii, po drugie nikt nie oferuje lepszych modemów 5G od Qualcomma. Chcesz agregację częstotliwości 5G? Musi być X60, czyli musi być 875 i tak by znalazł jeszcze wiele wiele innych przykładów, które zmuszają producentów do użycia Snapa.

 • Dariusz Sz

  Powiadam Wam – moc w nich i tak wielka drzemie, trzeba tylko ja wybudzić 😂
  A tak na serio, to sorry ale z czym tym razem do ludu? Gdzie się podziała ta potęga chipu Bionic? Gdzie ci wszyscy, którzy twierdzili że wjedzie 12tka i pozamiata? No bo sami widzicie – bryndza jest na całego, okazuje się że Apple zabrało sporo dając jedynie „nowy” design. Ładowarki brak, słuchawek brak, 120 Hz brak, ale płaska ramka jest na szczęście. A… I cena odpowiednia też jest – tak się robi ludzi w ciula i tyle.

 • indlvarn

  W teście geekbench 5.0 nie zdziwię się, że będzie odwrotnie. Tam iPhone 12 Pro wykręcił 1600 pkt w teście pojedynczego rdzenia i 4150 pkt wielu rdzeni, a Snap 875 według przecieków odpowiednio 1200 i 4120.
  Ale to są cyferki, które często nie mają odzwierciedlenia w codziennym użytkowaniem.

  • Michał

   Od dziś antutu jest wyznacznikiem szybkości. Inne benchmarki kłamią 😂

 • beaviss

  Słabiutko, aż mi się nie chce wierzyć, że to prawda

 • 2115

  Czasy kiedy procesory Apple były wydajniejsze od Qualcomma minęły.

  • Michał

   Nie. Procki apple są o 50% szybsze od konkurencji.

   • 2115

    Nie no co ty. Przecież procesor z Opla Corsy B z 1996 roku jest wydajniejszy od A14 o 700% co najmniej. Nie znasz się.

    • Michał

     Samochody są konkurencją dla procesorów Apple? Chyba coś przegapiłem albo masz udar.

     • 2115

      Na głupotę odpowiadam głupotą. Wynik na sucho jest dla ciebie ważniejszy od wyniku w praktyce, więc nie ma sensu z tobą poważnie rozmawiać..

     • Michał

      Antutu to jedyny benchmark w którym apple wypadło gorzej. Potrafisz przeczytać że zrozumieniem? Czy tylko wynik antutu jest dla ciebie wyznacznikiem? Sprawdź wyniki innych benchmarków. Jestem pewien że zamkniesz się na kolejny rok.

     • 2115

      Każdy inny benchmark jest suchym testem, a AnTuTu jest testem w praktyce. W geekbench i innych nawet exynos 990 dobrze wypada. Liczy się to jak telefon radzi sobie (a nie sam procesor) w codziennych czynnościach, grach i przy dużym wysileniu np podczas przetwarzania wideo 3D czy obsłudze AR. iPhony z uwagi na śmieszną baterię śmiesznej jakości zostały zduszone.

     • Michał

      Acha. Czyli przegrałem jeśli chodzi o szybkość więc zacznę bredzić o bateriach 😂. Żałosny jesteś. Jeśli chodzi o codzienne użytkowanie to gry 3D oraz AR to iphone nie ma sobie równych. Jeśli chodzi o zużywanie baterii to android nie ma sobie równych.

     • 2115

      Nie „acha” tylko aha. Po drugie AnTuTu właśnie pokazako że A14 radzi sobie gorzej z AR od SD865+. Widzę że ty kierujesz się tym co się przyjęło np że „apul” to lyder AR itd. Faktycznie Apple robi lepiej soft do AR od choćby chińczyków, ale to z automatu nie oznacza że jest liderem AR jeżeli chodzi o hardware. A14 już jest na straconej pozycji, bo nie ma rdzeni Cortex X-1 które będzie miał i to do tego jeszcze podkręcone jako Kryo Snapdragon 875. Co do baterii, to nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jeżeli bateria nie jest w stanie (a w 12-stkach nie jest) obsłużyć maksymalnego poboru prądu przez procesor to przekłada się to negatywnie na wyniki?

  • Gloom666

   Apple stworzyło procesor Schroedingera – jest lepszy i nie jest (zależy od użytego benchmarka).


reklama