Samsung właśnie przedstawił swój najnowszy smartfon, który powstał we współpracy z Amazonem. To Samsung Galaxy M31 Prime Edition, czyli odświeżona wersja znanego nam już Galaxy M31. Sprzedaż ruszy już za kilka dni.
Galaxy M31 Prime Edition zaoferuje ekran Super AMOLED o przekątnej 6,4 cala. Z przodu znajdziemy 32 MP kamerkę do selfie ukrytą w wycięciu w kształcie kropli wody, zaś z tyłu aż cztery aparaty, w tym główny z 64 megapixelami, obiektyw ultraszerokokątny 8 MP, obiektyw makro 5 MP i czujnik głębi ostrości 5 MP. Dostępna będzie także funkcją nagrywania w 4K.
Sercem nowego urządzenia jest procesor Exynos 9611, który będzie miał do dyspozycji 6 GB pamięci RAM i 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej.
Bateria o pojemności 6000 mAh wspomagana jest przez szybkie ładowanie 15 W, a na pokładzie znajdziemy też czytnik linii papilarnych (z tyłu urządzenia), złącze USB Typu C i audio jacka.
Samsung Galaxy M31 Prime Edition będzie działał na systemie Android 10, z nakładką One UI 2.1. Design smartfona pozostaje niezmieniony, ale nowością będzie dostępny odcień Iceberg Blue.
Cena za Galaxy M31 Prime Edition w wariancie 128GB to 16499 rupii indyjskich, czyli około 850 złotych (bez naszych podatków), natomiast koszt wersji 64GB nie jest jeszcze znany. Oznacza to jednak, że smartfon będzie można zgarnąć jeszcze taniej!
W Indiach smartfon dostępny będzie w sprzedaży w serwisie Amazon już od 17 października.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…
iQOO przygotowuje nowe smartfony z najwyższej półki. Przecieki ujawniły szczegóły dotyczące iQOO 16 oraz modelu…
Wszystko wskazuje na to, że Honor powoli zdobywa szczyt popularności w Europie. Za sprawą statystyk…
Motorole są ładne, nieźle wyposażone i tanie. A raczej były tanie, tj. dobrze wycenione w…
Samsung Galaxy S25 Ultra doczekał się tak dobrej promocji w Polsce, że z miejsca stał…
Jakiś czas temu w końcu dostaliśmy informację o tym, że Trump Mobile T1 istnieje i…