, LG Newsy Telefony

Najbardziej niezwykły smartfon LG już wkrótce w Polsce – oto cena LG Wing!

LG Wing / fot. producenta

LG Wing / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Ted

  Slaba bateria jak na taki kombajn nici z ip65/68..cena tez nie zacheca do experymentow z tym wynalazkiem

 • B_George_B

  Trzeba zrozumieć że smartfon nie jest kierowany do szerokiej grupy odbiorców (do takiej grupy kierowany jest Xiaomi czy Realme 7 pro za jakieś 1300zl)

  Taki smartfon ma być pokazem.. kupi go kilkadziesiąt tys os na świecie maksymalnie i na pewno LG nie liczy na większe liczby. Jak ktoś jest freakiem to się rozgląda za takimi sprzętami.. zwykły Kowalski i tak by nie kupił jakby był i za 2500zl

 • Eskimos 69

  To już czy wkrótce?
  To tak jakby napisać: to dziś jest, ale nadejdzie…

 • Prestidigitator

  Konstrukcja odbiega od reszty rynku, ale bez przesady, zasadniczo to tylko obracany ekran, a LG chce za niego prawie 5 tysięcy. Jeśli Z Flip czy RAZR będą niszą, to ten nie wiem nawet gdzie umiejscowić.

 • kyjgel

  Samsung zrobił podobny myk z Galaxy A42. Na przyszłość, nie można się cofać do przodu. Bez urazy, pozdro 🙂

  • Q

   Wciskam ludziom w abonamencie te telefony LG od lat widzę różnicę w jakości smartfonów LG czy ekranów kiedyś a na teraz- LG skończyło się na tanich konstrukcjach Q7 G7FIT dla przeciętnego Kowalskiego za 1zł w abonamencie były swietnie wykonane i miały rewelacyjne IPS-y,teraz każdyz seriK czy to k41s czy k51s to nic innego jak ekrany In Celle takie same były w k10 2017 k8 2017 rewelacyjny ekran zauważyłem w k61 ale zapłać co swoje czyli ponad 1k gdzie dostaniesz jeszcze procesor z redmi 9 który numie dawno był przecież na promocji za 499zł też ekran fullHD nie mal te same bebechy 499zł a LG 1249ZŁ.

 • 👽Alien 🛸

  Jak widzę napis LG … to odrazu przychodzi mi na myśl … ile znowu przesadzili z ceną startową? 500zł…1000zł…1500zł….?
  Nie. W tym przypadku to raczej 2000zł. Więc rynek szybko go zweryfikuje i pół roku po premierze będą go wypychać za 2799zł. Wtedy będzie to uczciwa cena za produkt marki LG.


reklama